Шахтарям виплатять заборгованість по заробітній платі
Экономикаgreenpost.ua05 ноября 2020

Шахтарям виплатять заборгованість по заробітній платі

Народні депутати на пленарному засіданні більшістю голосів підтримали рішення про видачу додаткових коштів для погашення заборгованості перед працівниками шахт. Про це стало відомо у ході пленарного засідання

279 народних депутатів проголосували за проєкт закону № 4119 про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік". Він передбачає  збільшення видатків у розмірі 1,4 млрд грн за держпрограмою “Реструктуризації вугільної галузі» для погашення заборгованості перед працівниками державних шахт України”.

Проте таким рішенням задоволені не всі. 

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець боїться, що через задовгі бюрократичні процедури гірники ще не скоро отримають свої гроші. 

“Це довший шлях до вирішення питання з борговими виплатами перед гірниками, ніж виділення коштів постановою Кабінету Міністрів. Тому паралельно підготовці закону № 4119 до другого читання, йдемо на розгляд урядового рішення щодо виділення 1,4 млрд грн гірникам держшахт на засіданні бюджетного комітету”, - каже Волинець.

Як писав GreenPost раніше, 3 листопада зранку під Верховною Радою зібралися на мітинг шахтарі “Шахти ім. М.С. Сургая” та ”Південнодонбаської-1”. Напередодні гірники спеціально прибули до столиці із міста Вугледар.

Написать комментарий