Экономикаbusinessua.com24 сент.

Що з житла купують українці

nk_hauz/r5uJX5NnR.jpeg

Найбільший попит на вторинному ринку спостерігається на квартири вартістю $30-50 тис. Також із травня цього року зросла кількість запитів на житло вартістю $70-100 тис.

Про це розповів Юрій Піта, президент Асоціації фахівців із нерухомості (рієлторів) України. "Понад 70 відсотків попиту припадає на одно-двокімнатні квартири радянської забудови. Також популярні будинки, зведені після 2010 року. Найбільше житло старої забудови подорожчало в Києві, Одесі, Харкові - ціни додали до семи відсотків. У Дніпрі, Львові, Запоріжжі вартість зросла на п'ять відсотків. У будинках, зведених із 2010 року, вартість одно-двокімнатних квартир зросла в середньому на три-п'ять відсотків", - каже експерт. Восени вартість квартир на вторинному ринку може зрости ще на 2-3% в доларовому еквіваленті. "Багато що залежатиме від загальної економічної ситуації в країні, яка суттєво впливає на попит. Жорсткий карантин відтермінує майбутні угоди, а не скасує їх. Попит на вторинному ринку зростає в середньому на 2−3 відсотки щомісяця. Найбільше купують невеликі квартири для подальшої здачі в оренду або дітей-студентів", - говорить Юрій Піта. За словами експерта, пільгова іпотека збільшила кількість потенційних покупців житла на 1-2%. "Гроші в нерухомість треба вкладати завжди. Це достатньо надійна інвестиція. Стосовно ситуації на ринку, то зараз достатньо високі ціни на житло. Треба уважно вивчати тенденції на майбутнє", - підсумував він.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вот он план шизика стратега - с выходом на границу Урала и Камчатки!!! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами ДВУХ танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...»
Весёлый Роджер
Шмуля, обосранный Сруля! Ну ка, расскажи нам глупым, Шо цэ така за сила, що стоит за ВСУ??? Сразу сзаду стоит – щоб не побигли як С.Семенченко? ОЙ, а звыняй свинорыл ТУПОЙ, а цэ не та сила що у Дэбальцево була? Що та? Тай нихай стоить! Пусть у щирых захистников хунты хоть шой-то стоитЬ! Чи, ты хотел нам рассказать о якой-то стране, що готова послать не меньше чем, тысяч 100, а лучше 350 на Украину УМИРАТЬ? Шо цэ така за Эбанутая держава? Назови сразу!!! Не тяни!!! Народ ЖДЁТ!!!
Серж
Как в Афганистане???? Мощная сила!!! Етить-молотить!!!
Серж
Салам алейкум, шановна россиянка!
Весёлый Роджер
Вот к слову, Великий и прозорливый блогер Игбун Хохлов – почти сразу писли избрания этого ВСЕнародного презика роялиста, написал тут ….- «ну ничего, скоро xoxлы как и с Ющенко и Янеком будуть орать ГЕТЬ!!!» ( пишу по памяти, могут быть неточности, но не по смыслу) Игбунчик – не поверишь – но опять всё сбылось! А шо добавилось, ну кроме як "Зелю Геть!" и "Зеля сыкло", ыщо добавилось "Зеля мало рос". Новинки сезона чи пархато-щирой революции Гыдности, воров та рагулей! Какие же на картинках все "вумные" лица этой щирой МРАЗИ, хотя у свиней мабутно и вумнее тай краще!
Елена
Пошёл в жопу,я за прививки, всегда это говорила.,от нового штамма вируса никто ещё не помер,хоть и заразный очень, Роджер козёл
Елена
А если нет денег?расписку можем написать что отдадим,в будущем,до лучших времён,такая формулировка будет,до лучших времён.