Экономикаbusinessua.comSep 24

Що з житла купують українці

nk_hauz/r5uJX5NnR.jpeg

Найбільший попит на вторинному ринку спостерігається на квартири вартістю $30-50 тис. Також із травня цього року зросла кількість запитів на житло вартістю $70-100 тис.

Про це розповів Юрій Піта, президент Асоціації фахівців із нерухомості (рієлторів) України. "Понад 70 відсотків попиту припадає на одно-двокімнатні квартири радянської забудови. Також популярні будинки, зведені після 2010 року. Найбільше житло старої забудови подорожчало в Києві, Одесі, Харкові - ціни додали до семи відсотків. У Дніпрі, Львові, Запоріжжі вартість зросла на п'ять відсотків. У будинках, зведених із 2010 року, вартість одно-двокімнатних квартир зросла в середньому на три-п'ять відсотків", - каже експерт. Восени вартість квартир на вторинному ринку може зрости ще на 2-3% в доларовому еквіваленті. "Багато що залежатиме від загальної економічної ситуації в країні, яка суттєво впливає на попит. Жорсткий карантин відтермінує майбутні угоди, а не скасує їх. Попит на вторинному ринку зростає в середньому на 2−3 відсотки щомісяця. Найбільше купують невеликі квартири для подальшої здачі в оренду або дітей-студентів", - говорить Юрій Піта. За словами експерта, пільгова іпотека збільшила кількість потенційних покупців житла на 1-2%. "Гроші в нерухомість треба вкладати завжди. Це достатньо надійна інвестиція. Стосовно ситуації на ринку, то зараз достатньо високі ціни на житло. Треба уважно вивчати тенденції на майбутнє", - підсумував він.

💬 Последние комментарии
Тоже грымаю
Дед твой, отец твой сосал и ты сосешь. Понял? Конечно, не понял.
кипчак
На фоне мнимых больных, а также просто спасающих жизнь бегством выглядит и звучит более чем достойно. Остается пожелать выстоять и победить лгунов обещавших мир и процветние, а устроивших настоящий геноцид украинцам, а также поддержать и стараться помочь всеми силами осуществить планы о привлечении к уголовной ответственности всех преступников. Благо, что они сами начали грызню между собой, нарушая все мыслимые и немыслимые законы и правила, кто по глупости, а кто пользуясь глупостью других. Успехов им в попытках друг друга сожрать и ослабить, остнется только добить самых живучих, неприкасаемых и непотопляемых.
Тоже гримаю
Тихо хуй соси, плесень недоразвитая.
Мякола
брехня! це мосыилдьм ниякого газа не буде
Золотарь
Что, ушлепок, за VPN прячешься? В сети такой смелый? Пи@дуй в армию, может там тебя пристрелят.
Тоже гримаю
Народи з імператорами - це слабкі народи. А сильніші завжи поїдають слабших.
Тоже гримаю
Швидше вони вас. Це ж расове. І нічого з тим не поробиш.