Сінгапур дозволив ввезення української курятини
Экономикаua.interfax.com.ua31 января 2021

Сінгапур дозволив ввезення української курятини

Сінгапурське продовольче агентство (SFA) визнало принципи регіоналізації, завдяки яким українські підприємства зможуть ввозити свою продукцію із зон, вільних від пташиного грипу, повідомила Держпродспоживслужба України.

"Відтепер підприємства, акредитовані для експорту продукції птахівництва в Республіку Сінгапур, можуть експортувати в Сінгапур із зон, вільних від грипу птиці", - повідомило відомство на своєму сайті.

За даними Держпродспоживслужби, сінгапурське продовольче агентство (SFA) визнало принципи регіоналізації з грипу птиці в Україні (на рівні 10-км зони), що призвело до перегляду сертифікатів здоров'я на експорт з України до Сінгапуру м'яса птиці і продуктів з нього, столових яєць і яєчних виробів.

Як повідомлялося, у зв'язку зі спалахом пташиного грипу в Вінницькій області на початку 2020 року заборону на українську курятину ввели понад 10 країн, включно з Сінгапуром.

Також Європейський Союз 14 лютого 2020 року підтримав рішення про зонування випадків пташиного грипу в Україні, тим самим знявши заборону ЄС на ввезення м'яса птиці з усієї території України.

Написать комментарий