Экономикаagronews.ua29 авг.

Система Soft.Farm може допомогти аграріям при відкритті ринку землі

nk_hauz/-mfqi9hi0innyqwfw2oa.jpg

УКАБ продовжує серію публікацій про членів нашої асоціації. На черзі – компанія Soft.farm. Повідомляє прес-служба УКАБ.

Українські компанії-розробники програмного забезпечення не тільки задовольняють попит на різноманітні програмні продукти на зовнішньому ринку, вони також виконують проекти для українських споживачів.

Як ваші продукти можуть допомогти в період проведення земельної реформи і відкриття ринку землі?

“Один, і самий потужний, із напрямків в модулі Рослинництво – це Земельний Банк”, – коментує Сергій Максименко, директор з продажу програмного забезпечення компанії Soft.farm.

Земельний банк – це основний актив сільськогосподарського підприємства. Великою частиною оброблюваної ріллі є орендовані паї, але при укладанні договорів оренди земельних ділянок не завжди зверталась увага на їх місце розташування, так звану “шахматку”.

Щоб бути впевненим, що Ви обробляєте паї, які орендуєте, за допомогою ПККУ (публічна кадастрова карта України) ми створили простий спосіб перевірити місцезнаходження орендованих земельних ділянок і співпадіння меж паїв з електронними картами полів Вашого агропідприємства.

При цьому система Soft.Farm автоматично перевірить актуальність документів, по яких був укладений договір оренди, та у разі невідповідності позначить проблемні зони.

Для того, щоб уникнути рейдерства та зберегти свій земельний банк, необхідно побудувати надійний облік договорів оренди земельних ділянок, а головне – контролювати терміни дії договорів та вчасно їх продовжувати.

Система Soft.Farm дозволяє контролювати:

– терміни дії договорів оренди паїв;

– земельні ділянки без договорів оренди;

– невитребувані паї;

– схеми обміну земельними ділянками;

– інформацію про правовласників;

– нарахування орендної плати.

Уся інформація інтегрується з системами бухгалтерського обліку та іншим програмним забезпеченням.

Презентація нової концепції «Розрахунок обсягу виконаних робіт (гектарів)» на базі GPS-моніторингу сільськогосподарської техніки від Soft.Farm на виставці «АГРО-2020». Стенд команди Soft.Farm буде дуже легко знайти, тому що з 11 до 14 серпня він буде розміщений біля входу в 9-й павільйон.

💬 Последние комментарии
Серж
Как в Афганистане???? Мощная сила!!! Етить-молотить!!!
Серж
Салам алейкум, шановна россиянка!
Весёлый Роджер
Вот к слову, Великий и прозорливый блогер Игбун Хохлов – почти сразу писли избрания этого ВСЕнародного презика роялиста, написал тут ….- «ну ничего, скоро xoxлы как и с Ющенко и Янеком будуть орать ГЕТЬ!!!» ( пишу по памяти, могут быть неточности, но не по смыслу) Игбунчик – не поверишь – но опять всё сбылось! А шо добавилось, ну кроме як "Зелю Геть!" и "Зеля сыкло", ыщо добавилось "Зеля мало рос". Новинки сезона чи пархато-щирой революции Гыдности, воров та рагулей! Какие же на картинках все "вумные" лица этой щирой МРАЗИ, хотя у свиней мабутно и вумнее тай краще!
Елена
Пошёл в жопу,я за прививки, всегда это говорила.,от нового штамма вируса никто ещё не помер,хоть и заразный очень, Роджер козёл
Елена
А если нет денег?расписку можем написать что отдадим,в будущем,до лучших времён,такая формулировка будет,до лучших времён.
Елена
Дело даже не столько в ВСУ а кто за ними,а это очень мощная сила.
Весёлый Роджер
УВАГА!!! ЭЙ ГРАМОДЯНЕ, читачи да читачки! НЕ ОТКРЫВАЙТЕ тут никаких ссылок, особливо с зоной доменов "сс" и тп! Не испытывайте судьбу!!! Я вполне серьёзно!!! Кто-то заказал сюда этих "телеграмщиков", хакеров-гивнюков, я даже догадываюсь кто, одна пархато-щирая сволочь, що ховается тут у жиночие труселя до колен! Ну до которой, Амэрыка так и не пришла! "Домен CC является официальным доменом Кокосовых островов (Индийский океан)." Размер государства, ровно с кокос! :-))