Скільки великий бізнес переказав до бюджету цього року
Экономикаnews.finance.ua08 декабря 2020

Скільки великий бізнес переказав до бюджету цього року

Обсяг відрахованих податків і зборів до держбюджету від великих платників податків в січні-листопаді 2020 року становив 362,3 млрд грн.

Це на 11,1% більше порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

Частка податкових платежів від великого бізнесу становила 58,7% від податкових платежів держбюджету по Україні. У тому числі податок на прибуток дорівнював 68,5%, податок на додану вартість — 52%, акцизний податок — 97,3%.

У розрізі основних податків держбюджет отримав:

- 123,3 млрд грн — податку на додану вартість;

- 64,9 млрд грн — податку на прибуток;

- 70 млрд грн — акцизного податку.

Відзначається значне зростання надходжень по акцизному податку, якого з початку 2020 року сплачено на 9,2 млрд грн або на 15,2% більше, ніж за січень-листопад 2019-го.

Кабінет міністрів підготував порядок надання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних заходів.

Кому надається допомога: застрахованим особам, які є найманими працівниками суб’єктів господарювання, робота яких тимчасово зупинена внаслідок запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених з метою запобігання СОVID-19;

фізичним особам – підприємцям, економічна діяльність яких тимчасово зупинена та яка відповідає Переліку основних видів економічної діяльності, затвердженого постановою Кабінету міністрів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии