SkyUp почала виконувати рейси з обласних центрів до Грузії
Экономикаwww.ukrinform.ua30 апреля 2021

SkyUp почала виконувати рейси з обласних центрів до Грузії

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines виконала перші рейси за напрямками Львів – Батумі – Львів та Харків – Тбілісі – Харків.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба перевізника.

Зазначається, що від 30 квітня 2021 року SkyUp почне польотну програму з Одеси до Тбілісі. Загалом у 2021 році SkyUp виконуватиме польотні програми до Тбілісі та до Батумі не тільки з Києва, але й із Запоріжжя, Львова, Одеси та Харкова.

У компанії нагадують, що наразі для потрапляння до Грузії необхідно мати негативний ПЛР-тест, проведений не більш ніж за 72 години до поїздки. Також на 3-й день перебування в країні туристи мають обов’язково пройти додаткове ПЛР-тестування за свій рахунок.

Перед перетином державного кордону необхідно заповнити спеціальну анкету, вказавши історію поїздок за останні 14 днів. Водночас всі особи, які перебували у Великій Британії протягом останніх двох тижнів, будуть поміщені в обов’язковий карантин на 12 днів після в’їзду. У цьому випадку ПЛР-тести непотрібні.

Як повідомляв Укрінформ, у березні SkyUp почала виконувати регулярні рейси за новим маршрутами Київ — Алмати — Київ та Київ — Белград — Київ, а також до Ларнаки з Києва, Харкова і Запоріжжя. З 25 квітня компанія відкрила регулярне авіасполучення з Албанією. У травні SkyUp планує розпочати рейси до Стамбула із Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя та Харкова.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .