SkyUp відклала старт польотів у дев'ять країн
Экономикаwww.ukrinform.ua19 июля 2020

SkyUp відклала старт польотів у дев'ять країн

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines виключила 22 напрямки із літньої навігації-2020 та відклала старт польотів у 9 країн світу.

Про це повідомляє пресслужба авіакомпанії на своєму сайті.

"Євросоюз та країни інших регіонів продовжують дію обмежень на в’їзд українців, тому ми змушені оптимізувати заплановану раніше польотну програму. Частина напрямків повністю скасовується, оскільки вони планувалися саме на літній сезон. Інша частина напрямків, які планувалося запускати на постійній основі, стартуватимуть пізніше", - йдеться у повідомленні.

Відтак з цьогорічної літньої навігації компанія виключає наступні напрямки: Київ — Майорка — Київ; Київ — Тенеріфе — Київ; Київ — Ламеція-Терме — Київ (також рейси з регіонів); Київ — Корфу — Київ; Київ — Закінтос — Київ; Київ — Катанія — Київ; Київ — Ріміні — Київ (також рейси з регіонів); Одеса — Єреван — Одеса; Львів — Батумі — Львів; Запоріжжя — Батумі — Запоріжжя; Одеса — Батумі — Одеса; Львів — Іракліон — Львів; Одеса — Іракліон — Одеса; Запоріжжя — Іракліон — Запоріжжя; Запоріжжя — Прага — Запоріжжя; Київ — Піза — Київ; Київ — Барі — Київ; Львів — Париж (Бове) — Львів; Харків — Париж (Бове) — Харків; Одеса — Тбілісі — Одеса; Харків — Тбілісі — Харків; Запоріжжя — Тель-Авів — Запоріжжя.

За напрямком Болгарія скасовуються рейси у Варну, залишаються тільки в Бургас.

Крім цього, компанія відкладає старт польотів до 15 серпня в Грецію, Португалію, Італію (крім рейсів Львів — Неаполь — Львів, запланованих на 3, 7, 10 серпня), Іспанію, Францію, на Кіпр, Чехію, Вірменію та в Ізраїль.

У компанії зазначають, що пропонують пасажирам низку варіантів для відшкодування вартості квитків. Відтак можна отримати відшкодування квитка у вигляді промокоду на 120% від суми невикористаної частини бронювання на майбутню покупку квитків або додаткових послуг авіакомпанії.

Також можна змінити дату. Пасажири, чиї рейси скасовано на весь сезон, можуть перебронювати мандрівку на літо-2021 без додаткових доплат, а пасажири, чиї рейси відкладено до 15.08, можуть змінити дату протягом року від дати першого вильоту у квитку без додаткових доплат.

Пасажири, чиї рейси до Варни скасовано, можуть змінити місце свого призначення на Бургас. Пасажири, чий рейс зі Львова до Неаполя 14.08. скасовано, можуть скористатися одним із рейсів Львів – Неаполь – Львів 03.08., 07.08. або 10.08, або ж одним із рейсів з більш пізніми датами. Пасажири, чиї рейси з регіонів скасовано, можуть, за наявності, скористатися рейсом із Києва без додаткових доплат.

Також пасажири можуть отримати відшкодування повної вартості квитка.

У компанії нагадують, що наразі SkyUp поступово відновлює чартерні і регулярні перельоти Україною і за кордон. З 22 липня заплановане поновлення регулярних рейсів до Болгарії, а саме — до Бургаса. Рейси виконуватимуться раз на тиждень із Харкова та Львова і тричі на тиждень із Києва. Придбати квитки можна на сайті авіакомпанії.

З 15 червня уряд України зняв обмеження на міжнародні авіаперельоти у зв'язку із послабленням карантину, який запровадили через пандемію коронавірусу. У МОЗ запровадили «адаптивну самоізоляцію» і оприлюднили список країн із «червоної» та «зеленої» зони. Якщо прибуваєте з країни із «червоної» зони – відбуваєте 14-денну самоізоляцію, з «зеленої» – ні. Проте такий список знадобиться не всім охочим подорожувати. Адже вільно пересуватися, до прикладу, безвізовою Європою українцям поки не можна. У низці країн досі існує обмеження на в'їзд громадян.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ОЙ, уж скики тыт тут "ПРИБРЕХАЛ" так на воз и тележку хватит! Тоже мне тут выискался -Та ратуте менэ, брехуна я обидел! Да тебе ... в глаза ... так усё роса! У тебя ни совести ничего нима - ты уэбок прохандон, щирый приспособленец! Вчера орал за КП_СС, ныне за Галичину_СС!
Весёлый Роджер
Привет "е"! Это у него метод такой - тотального обсирание оппонента! Вот на свой же вопрос про мукомольные заводы Украины - до сих пор молчит, зато меня: то всё куда то к морпехам пиндосным посылает, то на свалку жить помещает, а то на Сев. Донец рыбу ловить или там её членом глушить! Вот такое вин гивно!
Весёлый Роджер
Ой ну не надо тут целочку из себя строить! Щоб щирый прапор запизденец со клада и не крал! А кто вот это писал? И оправдывал воровство?! «Елена -11 июля 2020- Ну и что что брали пшеницу,...» с колхозных полей «Елена – 26 июля 2020- Ещё добавлю и уточню,тогда когда крали люди с полей и ещё откуда,домой несли ,на корм скоту,который выкармливая потом ели сами и на продажу оставалось мясо, молоко и яйца,» Вот так и укро Пъемонт и бохател, коди на него остальное быдло кацапское горбатилось и социализм строило! Ось воно як!
Славянин
Следуя его логике настоящих коренных народов не существует
Я
На ворах шапка горит
е
и? при чем тут моряки? воспоминания тебя замучали? Тебе про Фому, а ты про Ерему.. совсем тупая?
Елена
Ты не гвоздь украл,а гораздо больше.а я в отличие от тебя не кралп ничего.