Сміттєпереробний завод під Харковом відкриється через два місяці
Экономикаwww.ukrinform.ua28 мая 2021

Сміттєпереробний завод під Харковом відкриється через два місяці

За два місяці, в серпні, під Харковом відкриється сміттєпереробний завод.

Про це заявив на форумі «UkraineInvest Talks: Dnipro» секретар Харківської міської ради, в.о. міського голови Ігор Терехов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Буквально за два місяці ми будемо відкривати сміттєпереробний комбінат. Цей проєкт унікальний, тому що крім нас ще ніхто з міст України його не зміг реалізувати", - розповів Терехов.

За його словами, реалізація проєкту зайняла кілька років. "Дуже важкі були переговори. І, крім того, найважливішим було для нас вибрати ту технологію, яка буде рентабельна", - зазначив секретар міськради.

Він повідомив, що вдалося залучити фінансовий ресурс у розмірі близько 40 млн дол. Будівництво об'єкта Терехов назвав «проривом».

«Це не просто сортувальна станція - вона там є. Це не просто рекультивація старого полігону, що теж є. Це - створення нового полігону за останніми світовими вимогами. Крім того, ми будемо добувати газ, який перероблятиметься на електроенергію, і цю електроенергію реалізовувати», - сказав Терехов.

За його словами, запуск заводу дозволить не підвищувати в місті тариф на вивезення відходів.

Як повідомлялося, на будівництво сміттєпереробного заводу на Дергачівському полігоні Харків отримав від Світового банку 44 млн дол. Щодня з міста на полігон вивозиться понад 1,5 тис. тонн ТПВ.

Форум «UkraineInvest Talks: Dnipro» спрямований на популяризацію інвестиційного середовища в регіонах України. Серед ключових тем - інвестиційна політика та розвиток регіонів, інвестиційні стимули для проєктів зі значними інвестиціями, досвід інвесторів, які працюють у регіоні.

«UkraineInvest Talks: Dnipro» організований урядовим Офісом з залучення і підтримки інвестицій UkraineInvest спільно з міською радою Дніпра та Агентством розвитку Дніпра в партнерстві з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.