Экономикаwww.ukrinform.uaFeb 1

Соколовська представила нову очільницю Фонду соцстрахування

nk_hauz/-lzxge6cjqtbaj_027fn.jpg

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська представила директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Олену Думу.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, представлення відбулося у п'ятницю в приміщенні ФСС.

"Я вважаю, що це важливий крок у державній політиці - призначення керівника виконавчої дирекції, оскільки розумію, що Фонд працював без керівника - з виконуючим обов'язки, з травня 2018 року. І думаю, що фонд із загальним бюджетом у рамках 2020 року більше, ніж 29 млрд, точно має бути керований, має бути професійний менеджмент для того, щоб забезпечити стабільність роботи і вчасність всіх виплат й співмірність їх виплатам, які передбачені законодавством ", - сказала Соколовська.

На її думку, наявність професійного керівника допоможе налагодити роботу ФСС та зробити її стабільною.

Водночас заступник міністра соцполітики Олег Коваль зауважив, що Олена Дума очолює керівні посади в трьох громадських організаціях, "тому ми сподіваємося на співпрацю зі сторонами соціального діалогу, подальшу стабілізацію роботи ФСС".

Сама Олена Дума наголосила, що для неї велика честь і виклик робота на цій посаді.

"Моя концепція і моє бачення співпраці з вами повністю співпадає з урядовою загальнодержавною антикорупційною політикою, відкритістю, чесністю і прозорістю. Я налаштована зробити роботу таким чином, щоб вона була стабільна і забезпечити штатність усіх виплат ", - сказала вона.

Як повідомляв Укрінформ, розпорядженням Кабінету міністрів України № 34-р від 24 січня 2020 року директором виконавчої дирекції Фонду соціального страхування призначено Олену Думу.

Як повідомлялося, раніше заступник міністра соціальної політики Олег Коваль зазначив, що державний реєстратор незаконно вказав Євгена Баженкова керівником виконавчого Фонду соціального страхування. Зокрема Коваль нагадав, що Євгена Баженкова було звільнено з посади директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за те, що він незаконно передав у приватну власність 71 державний об’єкт Фонду. Наприкінці листопада 2019 року реєстрація Баженкова керівником виконавчої дирекції Фонду соціального страхування була скасована.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?