Экономикаnews.finance.ua14 мая

Сплатити кредит стане простіше

nk_hauz/-m_b74nd-vey_joupk6h.jpg

В Україні діджиталізація набирає обертів. Так, українці зможуть сплачувати кредити, відсканувавши QR-код.

Про це пише Адвокат Права в Telegram-каналі.

«Національний Банк України продовжує політику вдосконалення можливостей для здійснення фінансових розрахунків за допомогою цифрових інструментів. З набранням чинності постанови № 11 клієнт, який має кредитне зобов’язання перед банком, відразу після сканування QR-коду зможе в автоматичному режимі без додаткового запиту отримати сформований рахунок на оплату по кредиту», — пише Адвокат Права.

11 травня 2021 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України «Про внесення змін до Правил формування та використання QR-коду для здійснення кредитних переказів» від 01 лютого 2021 року № 11.

Також експерт зазначає, що схожі можливості клієнтам банків, які мають кредитні зобов’язання, віднедавна надаються платіжними терміналами.

«Однак, така система далеко не завжди працює коректно. На сторінках одного зі ЗМІ є інформація про те, що через технічні збої у програмному забезпеченні клієнти банків не завжди отримують чек про сплату», — каже він.

Адвокат Права відзначає, що Національний банк України затвердив нову версію формату QR-коду та запровадив код старту платіжного застосунку. Відтепер будь-який банк зможе інтегрувати цю опцію до власного платіжного застосунку.

Крім того, нова версія формату QR-коду дозволяє оптимізувати кодування символів у QR-коді та зменшити його розмір.

Постанова № 11 встановлює можливість приєднання оновленого QR-коду до цифрового додатку для смартфонів кожного банку. До того часу, поки всі банки, що мають власні мобільні додатки, не приєднають цю можливість до своїх програмних комплексів, після сканування клієнт буде автоматично перенаправлений на спеціальну інформаційну інтернет-сторінку.

На такій сторінці у вільному доступі буде зберігатися інформація про банки, які вже приєдналися до цієї цифрової можливості.

💬 Последние комментарии
---
?????? ты на чем?
---
гуантанамо находится на территории Кубы и США платит за это Кубе. Это не мешает америке содержать там тюрьму ,которую они просто не могут содержать внутри штатов-тюрьма нелегальная и о этом знают ВСЕ.А насчет благоденствия друзей США-друзья друзьями а где коренное население америки? И как там появились негры(представители негропеоидной рассы) из континента Африка.В каком году были сняты ограничения по цвету кожи в США? Когда США собирается *отдать * штат Техас ,как незаконно захваченный путем военного вторжения,законному владельцу этих территорий государству Мексика? Имеет ли право РФ так же поступать с Крымом как США с Тхасом?
Неянки
Доля індіанців відома всьому світу
Елена
Благодаря им ты сидишь в интернете , ещё и гавкаешь на них,почти все друзья и союзники США богатые ,кроме там КНДР ,Кубы и всяких там Сомали,это факт,в Америке всё есть, скоро и Роджер туда поедет,на базу в Гуантанамо,там его вылечат от пьянства,за одно и тебя е,чтобы меньше пистел, на них,посидишь годик,по воешь на Луну,одумаешься,за одно и Ще не вмерлу будешь там петь,утроми вечером,а по праздникам и в обед и Роджер на пару ч тобой петь будет,дуетом.
Гiсть
Зачитает что-то тупое, а не красивое.
е
По словам Елены под управлением америкосов Украина развивается, теперь тут все счастливы от развала страны и предприятий, у всех денег девать некуда (точнее понятия не имеют за что первое заплатить при таких тарифах).. Настало щастя у елен распродающих ВСЕ подчистую...
Елена
По словам Роджера он поднял уровень жизни россиян,теперь там счастье все летают на курорты ,у всех автомобили новые и дорогие., настало ЩАСТЯ ,в крайнем случае роджерам