Экономикаua1.com.ua16 февр.

Справжньої монетизації субсидій в Україні не відбудеться – експерт

За його словами, якби уряд хотів би запровадити справжню монетизацію пільг, то гроші видавалися б напряму громадянам. Ініціювання урядом монетизації субсидій – це підміна понять прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Про це під час пресс-конференції заявив експерт із соціальних питань Андрій Павловський, передає кореспондент UA1. "Уряд іде шляхом підміни понять. Насправді, як такої монетизації не відбудеться. Гроші планують компенсувати тільки за утримання будинків та прибудинкових територій та вивіз сміття ОСББ. Мови про компенсацію за опалення, воду та електрику взагалі немає. А це головна стаття витрат громадян. Виходить, що нинішня система субсидіювання спрямована не на звичайних громадян, а на олігархів, які надають послуги. Інакше гроші напряму нараховувались би на рахунки людей, або віддавались би готівкою", – сказав Павловський. Він також наголосив, що навіть така монетизація можлива лише напередодні виборів. "Зараз дуже важко іде узгодження всіх питань в уряді. Вони планують на найближчому засіданні лише прийняти алгоритм, який, скоріш за все, не буде прийнято. Якщо щось і буде, то тільки напередодні виборів, коли потрібно буде порадувати людей "плюшкою", – резюмував експерт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 січня 2018 року на території України запроваджується монетизація субсидій на рівні теплокомуненерго. У Міністерстві фінансів заявили, що розробили план переходу на грошові розрахунки за субсидіями, який передбачає три етапи.

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...