Экономикаfbc.ua23 нояб.

США реформують фінансовий сектор в Україні

nk_hauz/-mmkd366nz0kw5duexn-.jpg

На сайті Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) повідомили, що відомство на даний момент вивчає можливість запуску нової програми, спрямованої на реформування фінансового сектора України.

Відомо, що майбутня ініціатива «посприяє підтримці економічного зростання і зниження корупції в Україні», про це розповіли в USAID.

Так, нова програма буде спрямована на подальше перетворення фінансового сектора країни «в систему, яка не допускає відмивання грошей, заохочує накопичення заощаджень та інвестиції», а також «надає необхідні послуги і інструменти споживачам з тим, щоб вони могли найкращим чином управляти своїм бізнесом і життям », відзначають в агентстві.

Слід зазначити, що представники USAID звернулися до зацікавлених в участі в ньому партнерським організаціям з проханням надсилати заявки, в яких повинна міститися інформація про їхній досвід і можливості.

Нагадаємо, що в Міжнародному валютному фонді висловили занепокоєння у зв’язку з деякими пунктами антикорупційної реформи України. Про це повідомляє заступник міністра фінансів України.

За словами чиновника, незважаючи на те, що Україна виконала головні пункти для отримання траншу з боку МВФ, на даний момент організація все ще невпевнена в парі важливих рішень з боку України.

Раніше повідомлялося, що в Україні поступово припиняє свою діяльність урядова програма «Доступні кредити 5-7-9%», яку раніше ініціювали на вимогу глави держави. Про це повідомляє керуючий партнер «Фінансового клубу».

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))