Экономикаfbc.uaSep 8

Стала відома дата приватизації заводу «Більшовик»

nk_hauz/PNlh0WS7g.jpeg

Приватизацію заводу Більшовик проведуть 27 жовтня цього року. Стартова ціна становить 1 млрд 389 млн гривень. Про це повідомив Фонд державного майна.

Відповідно до приватизаційних умов, затверджених Урядом, новий власник підприємства повинен виконати низку соціальних та економічних умов. Зокрема, погасити всі борги, що становлять близько 600 млн грн, не звільняти працівників впродовж певного часу, а також інвестувати 57 млн грн протягом 3 років. Крім того, серед умов збереження частини виробництва, яке має потенціал, на майданчику у Києві, або на інших виробничих потужностях.

Обладнання для виготовлення продукції зі спецпризначенням передадуть на баланс оборонних підприємств.

Нагадаємо, завод був заснований в 1881 році, коли швейцарський підприємець Яків Гретер купив близько 4,4 га землі на Шулявці в Києві, і через півроку тут з’явилося нове підприємство – Київський чавуноливарний і механічний завод.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шановний «е» ну прекрати! Ну ты разве забыл, шо наш Шмуля дэбил, шо во всём Роджер з Эльциным виноват, а писатель Солженицин - ихний ридний брат! То Роджер усё на Украине развалил, тому що у 1985 вин голодал и много водки с горя выпивал, да дивчин много …., ну скажем мягко … ласкал. Вот цэ он и уси предприятия позакрывал, а xoxлы тут ни при чём – их-то за що? Вони же у Эуропу тильки скакали, да пиндосов чекали! Да Бандеру звали – вот он до них и пришёл и порядок во всём и навёл! Сало не роняем, на холодную зиму тщательно ховаем!
анархистист
Ну вот и разорвите, может и поговорить кто захочет...
ЕленаЕсли
Еру дурень не узнал,лох, Роджер закусывай.хе.
анархистист
Кукарекайте петушары дальше )) правда я не злой
Весёлый Роджер
Категорично з вами шановний не согласен!!! Тяф цэ гарно, а вот для Шмули - цэ Хрю-Хрю та у стоило, у щирое гивно! Ему там привычнее, этому русофобному обсерателю, пиндосострадателю!
е
Елена, прокомментировать не желаешь действия своего кумира по развалу предприятия и тотальному воровству??? Или мозгов только на бред о воскрешении мёртвых хватает??(
няШмуля
тяф...и в будку...