Экономикаfbc.ua17 июн.

Стала відома ціна ОГХК

nk_hauz/-mcllykywz6crautlqb6.jpg

3 мільярди 700 мільйонів гривень. Кабмін затвердив стартову ціну та умови конкурсу з продажу «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії», повідомляють журналісти телеканалу «Перший Діловий».

Фонд держмайна на форумі «Україна.30» анонсував проведення цього конкурсу в серпні. Необхідні документи були внесені 27 квітня. Серед фінансових умов приватизаційного конкурсу уряд визначив, що треба інвестувати не менше 400 млн грн в модернізацію підприємства і виплатити дивіденди державі за 2020/2021 роки, якщо вони не будуть сплачені до моменту продажу.

Серед інших умов: не звільняти працівників протягом 6 місяців і забезпечити соціальні гарантії перед працівниками, надавати воду комунальним підприємствам-споживачам. Раніше аукціон з приватизації ОГХК був запланований на кінець першого – початок другого кварталу цього року. У Фонді держмайна зазначили, що договори про нерозголошення підписані з більш ніж 10 потенційними покупцями, в тому числі з Індії, Туреччини США, Японії, Австралії та Сінгапуру.

Нагадаємо, в Україні знову відновлюється так звана «Велика приватизація». Закон про це підписав президент України Володимир Зеленський.

Також ми писали, що об’єкти, які будуть підпадати під «Велику приватизацію», повинні мати балансову вартість вище 250 млн грн. Фонд держмайна готує до продажу 23 об’єкти.

💬 Последние комментарии
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...