Стали відомі області-лідери з легкості ведення бізнесу
Экономикаfbc.ua02 февраля 2021

Стали відомі області-лідери з легкості ведення бізнесу

Житомирщина та Чернігівщина стали лідерами рейтингу легкості ведення бізнесу в нашій державі, обігнавши навіть українську столицю, що нині посідає тільки третю сходинку. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового» з посиланням на дані «Офісу ефективного регулювання» та StartBusinessChallenge.

Рейтинг складається згідно з адаптованою методологією Doing Business — Світового банку і визначається за сумою балів у шести напрямках: започаткування бізнесу, сплата місцевих податків, оформлення земельної ділянки, приєднання до електромереж, отримання дозволів на будівництво та електронні сервіси.

Загалом експерти опитали 1754 представники бізнесу з 25 областей та міста Києва. Примітно, що за підсумками 2020-го року низка обласних центрів суттєво змінила свої позиції: Запоріжжя (+10 сходинок), Кропивницький (-5 сходинок), Чернівці (+6 сходинок), Херсон (-5 сходинок), Хмельницький (-8 сходинок) та Миколаїв (-11 сходинок).

Раніше повідомлялося, що у бізнесу побільшало песимістичних настроїв. Підприємства усіх секторів істотно погіршили очікування щодо результатів своєї діяльності. У січні індекс очікувань ділової активності опустився до 37,6 пунктів (у грудні було 45,5).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, это речь о твоей супер-пупер Америке или есть еще какая-то?))) Ты тут недавно вовсю доказывала то что американская армия сама-самая.. и? прокомментируй статью, трепло...
е
а ты хоть на один вопрос сама ответила? вечный перевод тем и оскорбления.. хотя чего еще ожидать от тупой дуры
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!