Экономикаfbc.ua29 авг.

Стали відомі запаси газу в ПСГ

nk_hauz/gZdvLDV7R.jpeg

Дочірня компанія НАК «Нафтогаз України», «Укртрансгаз», повідомляє про те, що обсяг запасів природного газу у вітчизняних підземних сховищах газу перевищує 18 млрд кубометрів газу.

Зазначається, що із закінченням сезону відбору блакитного палива зі сховищ 29 квітня-27 серпня поточного року обсяг запасів у сховищах підвищилася на 17,9%, або на 2,73 мільярда кубів.

Об’єм середньодобового рівня закачування палива у травні становив 11,3 мільйона кубів, у червні – 19,1 мільйона, у липні – 30,2 мільйона, за серпень – 32,2 мільйона кубометрів.

Раніше у «Нафтогазі» заявляли, що Україна планує увійти у найближчий опалювальний сезон із обсягом запасу газу у підземних сховищах – більше 19 мільярдів кубів.

Нагадаємо, що раніше «Газпром» припинив продавати газ в ЄС на тлі рішення з боку суду Дюссельдорфа, який відмовився виводити «Північний потік-2» з-під норм третього енергетичного пакета ЄС. Про це свідчать дані ринку.

Також ми писали, що українські газопостачальні компанії представили для населення нові розцінки на газ. Тарифи опубліковані на офіційних сайтах компаній.