Экономикаfbc.uaApr 22

Стали відомі зарплати в українських регіонах

nk_hauz/-myqehgwxvax2e9psrkn.jpg

Найбільші середні заробітні плати отримують мешканці Києва та області, а також Донеччини, згідно з інформацією Державної служби статистики. Зокрема, у Києві розмір середньої зарплати на місяць сягає 18 тис. 504 грн.

Найменші середні зарплати одержують жителі Кіровоградщини – 9 тис. 903 грн.

Загалом по Україні у лютому поточного року середня заробітна плата становила 12 тис. 549 грн. У січні була на 212 грн менша – 12 тис. 337 грн. У більшості областей країни зарплати становлять 10-11 тис. грн на місяць.

Раніше ми повідомляли, що у Верховній Раді пропонують обмежити розмір заробітної плати керівників підприємств, заснованих на державній, або комунальній власності, що фінансуються чи дотуються із держбюджету. Комітет з питань соцполітики та захисту прав ветеранів підтримав на своєму засіданні включення відповідного проєкту закону до порядку денного Ради.

Також ми писали, що Івано-Франківськ вважається найкращим для розвитку ІТ-галузі. Там при місячній зарплаті у 1,4 тисяч доларів, невелика орендна плата і вартість нерухомості при купівлі. У Львові представники IT-сфери отримують близько 1, 825 тис. доларів. Також у Харкові багато можливостей для професійного розвитку IT-спеціаліста і висока зарплата –1,6 тисяч доларів.