Экономикаfbc.ua22 апр.

Стали відомі зарплати в українських регіонах

nk_hauz/-myqehgwxvax2e9psrkn.jpg

Найбільші середні заробітні плати отримують мешканці Києва та області, а також Донеччини, згідно з інформацією Державної служби статистики. Зокрема, у Києві розмір середньої зарплати на місяць сягає 18 тис. 504 грн.

Найменші середні зарплати одержують жителі Кіровоградщини – 9 тис. 903 грн.

Загалом по Україні у лютому поточного року середня заробітна плата становила 12 тис. 549 грн. У січні була на 212 грн менша – 12 тис. 337 грн. У більшості областей країни зарплати становлять 10-11 тис. грн на місяць.

Раніше ми повідомляли, що у Верховній Раді пропонують обмежити розмір заробітної плати керівників підприємств, заснованих на державній, або комунальній власності, що фінансуються чи дотуються із держбюджету. Комітет з питань соцполітики та захисту прав ветеранів підтримав на своєму засіданні включення відповідного проєкту закону до порядку денного Ради.

Також ми писали, що Івано-Франківськ вважається найкращим для розвитку ІТ-галузі. Там при місячній зарплаті у 1,4 тисяч доларів, невелика орендна плата і вартість нерухомості при купівлі. У Львові представники IT-сфери отримують близько 1, 825 тис. доларів. Також у Харкові багато можливостей для професійного розвитку IT-спеціаліста і висока зарплата –1,6 тисяч доларів.

💬 Последние комментарии
ера
луна...привет...не скатывайся до "шеплал"....бабушка моя рассказывала, что в 42-м...двух наших родственников немцы расстреляли...благодаря Вот ...таким..."вяселым" шептунам...БУДЬ ЗДОРОВА....и НЕ ОБИЖАЙСЯ...я тебе плохого не желаю...
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!