Экономикаfbc.ua2 окт.

Стали відомі збитки держави від контрабанди лісу

nk_hauz/vwC6-zD7R.jpeg

Цінний ліс на експорт: тільки від початку року в Україні підтверджено збитки на сотні мільйонів гривень, що держава отримала через тіньові схеми збуту лісових ресурсів. Серед 43-х засуджених, які причетні до незаконного збуту, опинилися і високопосадовці державних лісгоспів. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Загалом СБУ ліквідувало сім угрупувань, які займалися нелегальною вирубкою і продажем оптових партій деревини. Також під час спецоперації у Кіровоградській, Рівненській та Черкаській областях було блоковано діяльність міжрегіонального злочинного угрупування. До її складу входили чиновники Держлісагенства, а також підприємці у сфері експорту деревини. Вони вивозили закордон цінні породи дерева та пиломатеріали.

Дії шахраїв завдали державі збитків на понад 200 мільйонів гривень. У Житомирській області ліквідували схему підпільної вирубки лісів та його продажу. А у Чернігівській області викрито чотирьох посадовців на незаконному збуті деревини на понад 2 з половиною мільйони гривень.

Раніше повідомлялося, що уряд взявся за реформу лісового господарства в Україні.

Також ми писали й про те, що Держаудит знайшов в лісгоспах порушень майже на чверть мільярда гривень.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
В настоящее время врачи объяснили, что желание употреблять эти острые овощи обычно возникает при инфекционном заболевании, особенно в том случае, если заложен нос. Речь идет об обычном инстинкте, когда организм пытается бороться с инфекцией разными способами.
Макс
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И категория людей, на которых не одевают маски, — это маленькие дети («очень маленькие, а не с накрашенным черным лаком ногтями с фиолетовым волосами уже пьющие пиво школьницы»), которые могут просто пугаться таких масок, капризничать снимать их или плакать, говорит врач. Но если дети носят такую ​​маску охотно и играя, то для общего блага лучше на них ее в общественном месте тоже надеть, советует эксперт.
Макс
И каждый человек, страдающий бессонницей, должен ограничить употребление напитков с кофеином. В идеале от чая и кофе лучше вообще отказаться.
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.