Экономикаfbc.uaApr 22

Стали відомі збитки «Нафтогазу»

nk_hauz/-myqhkmllnvunfulxw_z.jpg

Збитки НАК “Нафтогаз України” за 2020 рік оцінює в 11 млрд 800 млн гривень, йдеться на урядовому сайті.

Зазначається, що така сума збитків вказана у проекті фінансового плану НАК на поточний рік, який надали Міністерству економіки за підсумком фінансово-господарської діяльності за минулий рік.

Наголошується, що раніше, згідно з фінпланом-2020 “Нафтогазу”, передбачалося отримання прибутку у сумі 11 млрд 500 млн гривень.

Раніше повідомлялося, скільки отримують члени спостережної ради “Нафтогазу”. 435 тисяч гривень заробітної плати за січень задекларувала член наглядової ради “Нафтогазу” Наталія Бойко.

Також ми писали, що в лютому українські підприємства з виробництва теплової енергії заборгували державному постачальнику НАК “Нафтогаз” України близько 42,8 млрд грн. Про це свідчать дані з боку “Нафтогазу”. Повідомляється, що лише за 2020 рік компанії накопичили заборгованості на суму в 14,6 млрд грн.

💬 Последние комментарии
ХТО НЭ СКАЧЭ, ТОТ В ТЕПЛЕ!
НЕ ЗАМЁРЗНУТ уКРАИНСКИЕ СКАКУАСЫ! ХТО НЭ СКАЧЭ, ТОТ В ТЕПЛЕ !!!
Елена
А бензин никогда не дешевеет, нефть упала,цена бензина нет в России,не цпала,а в Америке падает цена бензина на заправках.все роджеры российские не нажрутся,вое Роджеру платить им тоже надо.
Елена
В магнитофонф и телевизоры цветные какие были?никакие
Елена
Америка с нами!☝️а это тебе не хухры-мухры,где Америка,там и победа, Афганистан не считается,дикие люди.
Елена
Вертолеты ремонтировал, ещё неизвестно как антикоммунист ремонтировал военные вертолёты коммунистам которые убивали антикоммунистов и какие потери вообще были тогда у вертолётчиков ты об этом дурило задумайся.как дитятку всё объяснять приходится.ешкин кот.
ХТО НЭ СКАЧЭ, ТОТ В ТЕПЛЕ!
НЕ ЗАМЁРЗНУТ уКРАИНСКИЕ СКАКУАСЫ! ХТО НЭ СКАЧЭ, ТОТ В ТЕПЛЕ !!!
НЕ ПАНИКУЙТЕ! ВСЕМ ВСЕГО ХВАТИТ!
НЕ ПАНИКУЙТЕ!!! И ЗИМА НОРМАЛЬНАЯ БУДЕТ, И ГАЗА-НЕФТИ-ЭЛЕКТРИЧЕСТВА ХВАТИТ ВСЕМ!!!