Стало відомо, скільки інвестував в Україну ЄБРР
Экономикаfbc.ua23 марта 2021

Стало відомо, скільки інвестував в Україну ЄБРР

Упродовж останніх двох років інвестиції Європейського банку реконструкції та розвитку в економіку України становили 2 мільярди євро. Про це розповіла президентка ЄБРР Оділь Рено-Бассо. Вона назвала співпрацю ЄБРР та України потужним партнерством протягом трьох десятиліть. За її словами, Україна – у трійці держав з найбільшим обсягом інвестицій євробанку.

Оділь Рено-Бассо нагадала, що банк надає комплексний пакет підтримки Україні на її стабілізацію, реформи та стійке зростання.

Європейський банк реконструкції та розвитку – ключовий міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З 1993-го фінустанова сукупно виділила близько 14 млрд 600 млн євро на більш ніж 480 проектів.

Раніше ми повідомляли, що під час зустрічі президента України з главою Європейського банку реконструкції і розвитку Оділь Рено-Бассо сторони обговорили питання розвитку аграрного сектора України.

Також ми писали, що в умовах кризи коронавірусу ЄБРР підтримав Україну інвестиціями у 812 млн євро.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
Зачем? Пусть валят нахер и не загрязняют море.
Ох
Смешно. Сделать Китай мировой фабрикой - а потом фабрику обложить налогом на очистку климата. Постараюсь напомнить: 2 место США -4964,7 млн./т (СО2) при том что нет практически производств. 17,3 процента. мировых загрязнений пластиком планеты. Ребята - наладьте у себя работу а потом лезьте ко всем остальным. Керри - заработал на теме климата -- уже порядка 3-5 млрд долларов. Да он точно за климат. Они вообще все там климатичные. А ха ха ха ха
Уф
Это даже смешно. Мы патроны не делаем. А те производства что есть. Латунь покупают. капсули покупают, порох покупают. Слава богу Свинец пока не покупают. Восстановим - а ха ха ха. Умора. Страну 30 лет восстанавливают ничего не осталось.
Ух
Вот и пусть пьют. Разлейте Японцам по бутылочке.
Мусорка
Вообще такой тупой сериал. Блин где нормальное кино?
Старый хрен
"солидраность с Киевом и союзниками по НАТО"
SARS-CoV-2
..."Существуют обоснованные подозрения, что агенты российской спецслужбы "...,чешские бляди пусть Zyklon-B прививаются.