Экономикаfbc.ua19 окт.

Стало відомо, скільки пільгових кредитів взяв бізнес

nk_hauz/rmujKtOnR.jpeg

За інформацією Міністерства економіки України, минулого тижня бізнес взяв 233 кредити на 605 мільйонів гривень в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

За час дії цієї програми в Україні уповноваженими банками видано вже понад 25 тисяч кредитів на 66,2 мільярда гривень. З них 21,8 мільярда гривень пішли на рефінансування попередньо отриманих кредитів; 8,2 мільярда – на інвестиційні цілі; 35,9 мільярда видали так званих «антикризових кредитів».

Серед загальної кількості виданих кредитів найбільша частка (44%) – у сфері сільського господарства. Далі йде торгівля та виробництво (26%), промислова переробка (17%). Лідери серед регіонів – Львівська, Харківська і Київська області.

З Фондом розвитку підприємництва наразі співпрацюють 39 банків.

Нагадаємо, що фінкомпанії зобов’язали вказувати повну вартість кредитів.

Раніше ми повідомляли, що у Кабміні готуються розширити діючу програму доступної іпотеки та знизити ставки по кредиту. Йдеться про зниження ставки до 5% проти сьогоднішніх 7%.

💬 Последние комментарии
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Кот
Напрасно ждали-все пропало...И Зелебоба снова врет самозабвенно!
Голос разума
В Крыму, после оккупации Россиией, по Конституции 3 Государственных языка. И все равноправные
Голос разума
Если Янукович для тебя АФТОРИТЕТ - тогда конечно......
Кот
Объявить бойкот недостране...Хватит терпеть их дикий беспредел!!!
Голос разума
И какая это интеграция Украины с Россией ? Для оккупации Афганистана или для расправы над чеченцами?
Игбун Хохлов
Сравнение некорректное.