Экономикаfbc.uaSep 20

Стало відомо, скільки українців не платить податки

nk_hauz/wLBVBmH7R.jpeg

Міністерство економіки найближчим часом закінчить розробку трирічного плану дій, який дозволить зменшити частку тіньової економіки до 25%, повідомили у прес-службі Мінекономіки.

У відомстві зазначили, що стратегія економічної безпеки України на період до 2025 року, чітко вказує на нагальну необхідність вирішення саме цієї проблеми.

«‎Сьогодні, за попередніми розрахунками Мінекономіки, рівень тіньової економіки становить 30% від офіційного ВВП. Зараз ми зібралися для напрацювання пропозицій щодо детінізації економіки у всіх секторах, повинні розробити окремі точкові заходи, вийти на системні рішення, аж до введення інституційних змін»‎, — повідомили у прес-службі відомства.

У лютому 2020 року Національний банк з посиланням на дослідження компанії Ernst & Young заявив, що тіньові операції в Україні становлять 23,8% від офіційного ВВП, або 846 млрд грн.

Раніше у прес-службі Антимонопольного комітету повідомили, що частки нелегального ринку палива досягають 34%. Внаслідок цього втрати держбюджету щорічно сягають 20 млрд грн.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!