Стало відомо, скільки збитків понесли аграрії від посухи
Экономикаagronews.ua03 мая 2020

Стало відомо, скільки збитків понесли аграрії від посухи

За оцінками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (МЕРТ), через кліматичні зміни у 2020 році від посухи в Україні постраждало 10-15 % всіх посівів. Про це повідомляє AgroPolit.

В уряді, цей відсоток складає, приблизно 0,5 млн га засіяних угідь, а для компенсації втрат знадобиться сума на рівні 2,5 млрд грн.

Також в уряді не вважають ситуацію критичною, однак готують варіанти, за допомогою яких керівництво держави визначить джерело надходжень коштів, передбачених для компенсацій постраждалим аграріям.

Варто зауважити, що перенаправити частину коштів з 4 млрд грн. держпідтримки – не вийде, адже програми вже розписані. Однак уряд розглядає варіант з внесенням змін у ст. 17 законопроекту №3295 «Про державну підтримку сільського господарства України»  та інших законів Україні щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції».

Внесення відповідних змін у цей законопроект дозволить винайти необхідні 2,5 млрд грн на компенсацію втрат агропідприємцям, постраждалим від посухи, тощо.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот
Наблюдали последнее судебное заседание...Адвокаты подозреваемых борзели по привычке,но больно получали по мордасям от судей! Ждемс продолжения "Марлезонского балета!"
Кот
Пэцька подумал,как я знатно потроллил ДБР...А не тут-то было!Следаки вынули из рамок таможенные документы и увезли с собой-Оригиналы!Теперь,когда Педрило явится на допрос,то ступить время ответочка ДБР! У Пэдро спросят,где таможенные документы на живопись?-Как где,сделает круглые глаза бывший гарант,у вас!-Ничего подобного,ответят следаки и многозначительно подмигнут кондитеру левым глазом!!!43 картины без документов налицо-капкан захлопнулся и Пэцька спекся!!!
ГОСТЬ
.....иди НА ХУЙ БЫДЛО .....И РАЗГОВАРИВАТЬ НА НОРМАЛЬНОМ ЯЗЫКЕ НАУЧИСЬ.....
Игбун Хохлов
Хохлопидар, визжат твои побртымы по свинарнику "укрАина".
faith james
ВІТАЙТЕ ДО СВІТУ ІЛЛУМІНАТІ. Настав час відновити новий світовий порядок. Це можливість для вас бути частиною чогось великого. Виведення бідних, нужденних, талановитих у центр уваги слави та багатства. Отримайте гроші, славу, визнання в бізнесі, політичній гонці, суспільстві. Піднімайтеся до вершини, чим би ви не займалися. Усі ці та інші численні вигоди ви досягнете, коли ви будете ініційовані та станете членом ВЕЛИКИХ ІЛЮМІНАТІВ. Чи хотіли б ви скористатися цим шансом і стати його членом? Повідомте нам сьогодні, якщо вам цікаво. Номер WhatsApp для отримання додаткової інформації +1(786)627-4704
гость
....педрилка с подгоревшим пуканом - ты где...?
гость
...но на всякий случай купи огнетушитель для пердаков....)))