Экономикаwww.unn.com.uaJun 1

Ставки за доларовими кредитами за місяць впали на 3%

nk_hauz/-m8gd6bp0_cxu93g50ys.jpg

Процентні ставки за новими доларовими кредитами банків для населення у квітні 2020 року становили 14,10% річних, що на 3,02 п.п. нижче, ніж у березні. Про це йдеться в огляді грошово-кредитної та фінансової статистики Національного банку України за квітень.

Водночас ставки за новими банківськими кредитами у гривні для населення за місяць (квітень до березня) зросли на 0,36 п.п. - до 33,71%.

Процентні ставки за новими кредитами банків у євро для населення у квітні становили 18,50% річних, що на 8,72 п.п. вище у порівнянні з березнем.

Ставки за новими кредитами для нефінансових корпорацій у гривні за місяць знизилися на 0,47 п.п. - до 13,51%, у доларах США - впали на 0,79 п.п., до 4,66%, у євро - впали на 0,45 п.п., до 4,99%.

При цьому ставки за непогашеними кредитами для населення у гривні за місяць знизилися на 1,60 п.п. - до 37,45%, у доларах США - впали на 0,33 п.п., до 12,25%, у євро - впали на 2,66 п.п., до 9,73%.

Тоді як ставки за непогашеними кредитами для нефінансових корпорацій у гривні за місяць знизилися на 0,07 п.п. - до 17,48%, у доларах США - впали на 0,72 п.п., до 7,81%, у євро - впали на 1,22 п.п., до 6,67%.

Додамо, дані наведено з урахуванням кредитів овердрафт, кредитів з початковим строком погашення до 1 року, від 1 до 5 років та більше 5 років.

Нагадаємо, ставки за гривневими кредитами бізнесу подешевшали до найнижчого рівня у цьому році.

💬 Последние комментарии
Каменяр
депортація проводиться у випадку незаконного перетину кордону Те що перетин кордону вказаними особами був незаконний - не сумніваюсь
е
Повторяю вопрос для тебя тупого: какой статьёй Конституции регламентируется устранение президента и по каким обстоятельствам??? Ну не знаешь материала, посмотри в инете, чтоб бред свой тупой не писать тут... А порох тоже себя СВЕРГ когда сбежал по чужому паспорту на Мальдивы? Он ведь сбежал от своего народа и своих обязанностей))))
Каменяр
В порядку вчинення ....
Каменяр
Якщо людина не може виконувати свої обов'язки - вона повинна звільнити місце. В тому числі і президент. Текст присяги президента України: Я, Янукович В.Ф., ВОЛЕЮ НАРОДА обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі
е
Т.е. боевики батальонов Торнадо и Шахтёрск и их преступления тебя не волнуют, как и то что их вина доказана, а они спокойно ГУЛЯЮТ?))))
е
Знаешь почему к тебе относятся как к тупому??? Прочти в инете раз сам не понимаешь обозначение термина "депортация",'в каких случаях она применяется... И раз ты жаждал ответов, то кто мешал таким как ты согласится на допросы в режиме видеоконференции, о чем неоднократно говорили его адвокаты...значит ответы просто не нужны...
Каменяр
По перше, Янукович сам себе "СВЕРГ", коли втік з України. І немає значення, чи йому приснились загрози, чи пуйло наспівало... Він втік від народу, від своїх обовязків... А щодо референдуму -Янукович взявся укласти угоду без будь-якого референдуму..... ...А це не "ПОРОЖНЯК"...