Суд заборонив «Турбоатому» платити дивіденди
Экономикаfbc.ua01 мая 2021

Суд заборонив «Турбоатому» платити дивіденди

АТ «Турбоатом» не може виплачувати дивіденди своїм акціонерам – весь процес заблокований рішенням Госпсуду Харківської області від 26.04.2021 р. Цікаво, що позов, в забезпечення якого суд і прийняв рішення, ще не поданий. Його повинен подати один з акціонерів — ТОВ «БІСКОУН ЛІМІТЕД» (BISCONE LIMITED).

Складність ситуації полягає в тому, що кінцевий бенефіціар вищеназваної компанії — громадянин РФ. На «Турбоатомі» проти рішення суду, при цьому пояснюють свою позицію тим, що позов на 355 млн грн, який має намір подати акціонер ТОВ «БІСКОУН ЛІМІТЕД», може привести до банкрутства підприємства. До того ж такі дії можна кваліфікувати як загрозу національній безпеці України.

Раніше повідомлялося, що «Енергоатом» замовив нове обладнання для Запорізької АЕС в АТ «Турбоатом». Йдеться про конденсатор турбіни енергоблоку. Устаткування окупиться протягом 8,5 років, буде встановлено на блок №1.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
sportbettor
Wow! Very exciting article. I think you have a talent in writing. So keep going on publishing such a good articles and I'm sure you'll get to the top of that activity. https://sportsbettingcommunity.mystrikingly.com/
ке
ну да параллель намечается Израиль Палестина, Россия Украина. интересно Израиль решиться зачистить сектор Газа?
е
Елена, таки весьмир с такими как ты, ущербными???))) с вами уже никто связываться не хочет, вовек потом не отмоешься...
е
"супер держава" Америка)))... и эти люди над Россией смеются
е
конечно.. туалетная бумага то Елена...она ж своим хозяевам жопы лижет...а бензин все равно больше года не хранится...
е
ой.. ну про дуполиза тебе то так точно промолчать надо.. ты ж своим хозяевам америкосам жопу уже отполировала... А про мамалыгу..ты ее ела? настоящую молдавскую традиционную? нет? опять одна бабка сказала? сразу видно вечное твое желание всех обосрать...
е
а то что? мощно перднешь? иди лижи жопу америкосам, не отвлекайся...работать то не умеешь...