Суха погода в південних регіонах США дозволила прискорити збирання озимої пшениці, внаслідок чого біржові котирування минулого тижня дещо просіли
Экономикаagroreview.com24 июня 2020

Суха погода в південних регіонах США дозволила прискорити збирання озимої пшениці, внаслідок чого біржові котирування минулого тижня дещо просіли

Липневі ф’ючерси на м’яку пшеницю в Чикаго опустилися до найнижчого з 12 вересня 2019 р. рівня, втративши за 4 дні 8,63 $/т.

Помірні й подекуди сильні опади в центральних та південних рівнинах США цього тижня уповільнять збирання врожаю.

Липневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

на 0,83 $/т до 176,83 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго, на 0,09 $/т до 157,35 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті, на 0,18 $/т до 192,63 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

За даними моніторингу агенції FranceAgriMer, у Франції кількість посівів м’якої пшениці у доброму або відмінному стані на 15 червня складала 56%, як і тиждень тому, хоча минулого року таких було 80%. Кількість посівів твердої пшениці у доброму або відмінному стані за тиждень зменшилася з 63% до 62%, тоді як рік тому таких було 70%.

Ринок французької пшениці у п’ятницю проігнорував падіння Чикаго та покращення перспектив врожаю в країні та виріс за підтримки активізації закупівель з боку великих імпортерів – Єгипту та Тунісу.

Вересневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF виросли на 0,5 €/т до 180,5 €/т або 201,77 $/т.

Збирання врожаю у Причорномор’ї розпочалося 10 днів тому, але його суттєво затримують грозові дощі на півдні Румунії та України. Опади не дозволяють знизити вологу в ячмені, й минулого тижня окремі виробники збирали ячмінь з вологою 16-18%.

В наступні декілька днів в Україні та Румунії, а з середини тижня й на півдні Росії знову пройдуть дощі, які уповільнять збирання ячменю в сезоні 2020/21, проте сприятимуть наливу пшениці та розвитку посівів кукурудзи та соняшника.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
А хиба Слава, цэ исконно Украинскэ им"я?
гость
О, четвертая реплика... Однако!
гость
Реальность бога - это потрясающе... хохочу...
Сергій
1) 19-25 це, цілком можливо, тиждень з п'ятниці по четвер, отже, аж ніяк не свідоцтво того, що це фейк! 2) Ну і головне : якщо це фейк, то звідки взялися відповідь на нього.? http://www.personal-plus.net/143/187.html Щотижневик «Персонал плюс» № 44 (143) 2-8 листопада 2005 року. Як бачимо, тут тиждень теж починається із середи по вівторок. У кожного щотижневика свій тиждень. А щодо нумерації, то 141 - це номер не той, що тижні рахує. Так, дійсно, у Змі наразі пишуть, що Турчинов намагається зачистити інформаційний простір від компромктуючої його статті, але навряд чи це йому вдасться, особливо, з огляду на відповідь Сергія Плачинди.
Елена
А ШварцеНеггер кто? Черный негр из Австрии перекрасившийся в белого?ха.
Гость
А "Турчинов-изверг и Порошенко-изверг, они оба убийцы детей и мирного населения Донбасса... отчего эти негодяи не в тюрьме? ... а "полиция не реагирует на публичный призыв к убийству людей по национальному признаку. ... ч. 2 ст. 129 УК Украины (угроза убийством, совершенная членом организованной группы) или хотя бы ст. 295 УК Украины (призывы к совершению действий, угрожающих общественному порядку)".
Елена
Роджер ты дурак.какая связь?что за выводы, болезнь у тебя усугубляется,ха.