Экономикаwww.ukrinform.uaFeb 3

Суми у платіжках менші завдяки рішенню уряду і теплій зимі - Прем'єр

nk_hauz/-m-6ykrccthjahi24adx.jpg

Українці отримали платіжки за грудень із значно меншими сумами, тому що уряд заради цього зробив чимало кроків, та й тепла зима цьому сприяла.

Про це Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив у прямому ефірі телеканалу "Україна" в неділю ввечері, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зараз за грудень всі отримали платіжки і побачили: так, є перешкоди на місцях, хтось впорався краще, хтось гірше, але загалом, якщо порівняти зима до зими, то люди заплатили набагато менше. І не лише тому, що зима тепла. Там багато причин, бо від теплої зими насправді залежить обсяг споживання - у цьому плані так, але в тому числі й через те, що ми в уряді прийняли рішення про те, щоб на місцях могли зробити знижку відносно тарифу, бо він був розрахований ще в цінах, які діяли у минулому опалювальному сезоні", - наголосив Гончарук.

За його словами, ціна на газ має формуватися у прозорих умовах, адже коли у ці питання втручаються політики, з'являється корупція.

Як повідомлялося, Прем'єр-міністр неодноразово заявляв про те, що загалом 143 підприємства у 120 містах ухвалили рішення про зниження тарифу, проте уряд продовжує працювати з обласними держадміністраціями, щоб суми у платіжках за січень також були меншими.

💬 Последние комментарии
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ !!!
Больные на голову авторы не читают и не понимают что написали!!! "На Закарпатии", "...получил посадку на голову", "...таемного ування". Кто автор этой галиматьи?
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!
Весёлый Роджер
ЭЙ фекалия пархатая, во первых - дай мою фразу или ссылку про это? Шо НЫМА? Эй брехло обсерун?! Я вообще такого слова НИКОГДА не писал про "террана"!!! А тильки про тебя, как ты всё до хаты воровал и как сыр в масле пархал! А ты НИ НА ОДИН вопрос так и не ответил! Тварь русофобная, мразь ты нацисткая, холуй пиндосный! А я разве сейчас про сытость народа в Союзе писал? Или как ты нацистов защищал?
е
А про свои делишки забыла склеротичка? И тебе прилетит за воровство, развал и продажу страны...
е
Напомнить тебе склеротичка про ТВОИ высказывания про аграрную супердержаву? А про "трудяжек"-контрабандистов западян? А про никому не нужный газ, который можно не покупать? А про другой твой бред??? Ась? Когда за СВОИ слова отвечать будешь, а брехло продажное???
е
Терпилу Америку в Афгане тебе напомнить? Как их бедуины с берданками выгнали?))) шо забыла, склеротичка??? А уж как ты сучка тут амерам лижешь и обслуживаешь морячков под мостами тут только ленивый не знает....