Экономикаeconomics.segodnya.ua25 авг.

Свинина в Україні подорожчає: експерти дали невтішний прогноз

nk_hauz/xTQUle7ng.webp

У АМГ вважають, що через подорожчання корму 2022 рік може бути стати непростим для свинарів

В Україні вже з початку вересня можуть піднятися закупівельні ціни на свиней забійних кондицій.

Як кажуть аналітики Асоціації "М'ясної галузі" (АМГ), через стійкий попит на кондиційних свиней створюється їх дефіцит, що "підігріває" ціну, передає "Агро Тренд".

Зараз через високу температуру у свиней зникає апетит, що негативно позначається на показнику середньодобових приростів. У результаті обсяги товарних партій від виробників свинини і середня забійна маса тварин зменшуються, тому загальна пропозиція м'яса свиней також стає нижче.

Як прогнозують аналітики, вже незабаром можуть піднятися закупівельні ціни на свиней забійних кондицій, якою буде остаточна ціна в магазинах – поки невідомо.

В Україні з вересня подорожчають продукти

З вересня продукти знову зростуть у ціні. І якщо на цукор і масло ціна не зміниться, на 20% можуть подорожчати м'ясо, молоко і яйця. Ціна на овочі та фрукти залежатиме від нових врожаїв і погоди.

Як зізнаються українці, є і своя економія – незважаючи на ціни, їсти менше не стали, зате шукають знижки і акційні пропозиції.

Холодна весна, погодні умови, транспортні витрати і подорожчання продовольства в усьому світі – так економісти пояснюють ситуацію з продуктами в Україні.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Только вот ещё один нюанс- женщин у нас больше, чем мужчин. Да к тому же есть нестандартные и просто немогущие. Любить, как понимаете. А посему только многожёнство хоть как-то облегчит их участь. Хотя это и сейчас практикуется. Есть жена, есть любовница. И хорошо, если они мирятся.....
Одесса
Прекрасно! Я уверен что в следственном комитете России это видео оценили и сохранили!
Без промаха бей
Стреляет за жертв репрессий по жертвам репрессий. Бандеровский репрессивный аппарат опять что-то перемудрил по причине полного отсутствия мозга. Жертвы репрессий и так трупы. У них ситуация и так безвыходная, потому что они неспособны найти выход.
Елена
А то что? отдыхай е,я Роджера люблю, моего суженого.хе.
Гость
Вечная память маэстро!
Закрываем вакансию
Вывод тут такой, что грицаки не оправдывают оказанного высокого доверия в силу личностных недостатков. Слабосилие, слабоволие, энурез.
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.