Экономикаagronews.ua31 янв.

Світова торгівля пшеницею зросте

nk_hauz/-lzqkayynnk-vt8ehutl.jpg

З початку поточного маркетингового року обсяг експорту пшениці склав 15,6 млн. т, збільшившись на 37% у порівнянні з результатом відповідних місяців попереднього сезону. Додатково, на 27% збільшився експорт кукурудзи (до 15,1 млн. т).

Згідно з опублікованим спеціалістами USDA кілька днів тому звітом WASDE, оцінка експорту української пшениці в 2019/20 МР, незважаючи на незвичні погодні умови цієї зими, було підвищено з 20 до 20,5 млн. т. Прогнозний обсяг експорту кукурудзи також зріс на 0,5 млн. т – до 30,5 млн. т.

Ймовірніше за все, підвищення прогнозів майбутнього експорту української пшениці ґрунтується на повідомленнях про те, що вітчизняні аграрії роблять більші посіви пшениці, ніж очікувалося раніше, незважаючи на суху погоду.

В той же час, деяку частину посівів у південних регіонах, ймовірно, необхідно буде пересівати, зважаючи на високу потребу озимої пшениці у волозі. Згідно з даними на 1 грудня вітчизняні аграрії засіяли пшеницею 6,4 млн. га під врожай 2020 року, що на 8% вище, ніж очікувалося попередньо.

Більш теплі ніж зазвичай погодні умови спостерігаються також в більшості країн Європи. Тепла погода дає пізнім посівам озимих зернових більше часу для розвитку, проте, водночас, робить їх високо уразливими перед ймовірними заморозками. Додатково, негативний вплив шкідників на посіви може виявитися сильнішим після теплої зими.

💬 Последние комментарии
Елена
Тогда никому не помогайте,ни Белоруссии,ни Дагестану ,,ни Чечне и Татарстану и Башкирии,всем национальным образованиям,что тогда будет?песец тогда РФ придёт,если ты не помогаешь,не поддержуешь и не защищаешь,тогда не претендуй на лидерство,тогда его точно не будет,это азы козлоослик,азы,дурак он и в Бендерах дурак.
Хитро сделанный
Козаки - это славяне. Происходят они с правобережья... Никакого отношения к чурко-русне не имеют.
Серж
Насколько у рыбок короткая память. Сколько англосаксы уничтожили населения на планете, уже по второму кругу пошли, а то и по третьему, а эти дебилы всё ждут манны с неба. Идиоты, деграданты.
Серж
Класс!!!👍
Хитро сделанный
Американцы вступили во Вторую мировую войну после нападения японских камикадзе на Перл-Харбор.... Далее, смотрим, например, результаты исследований новгородцев от непатриотичного популяционного генетика Балановского и разбираемся кто же кому в этом мире настоящий славянин. Накатываем боевые сто грамм. Закусываем. И идем дальше. Деды ж воевали.
О, УКРАИНА, КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ КОКАИНА ДРУГ!
О, УКРАИНА, КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
И СЕРДЦЕ РВЁТСЯ В ИССТУПЛЕНЬИ: СОВСЕМ НОРМАЛЬНОЙ ЖИЗНИ НЕТ! КАК ЗАПЛАТИТЬ ЗА ОТОПЛЕНЬЕ, ЗА ГАЗ, ЗА ВОДУ И ЗА СВЕТ?