Світовий ринок птиці та коронавірус: прогноз на ІІ квартал 2020 року
Экономикаmeat-inform.com9 дней назад

Світовий ринок птиці та коронавірус: прогноз на ІІ квартал 2020 року

Пандемія коронавірусу COVID-19 додасть значної невизначеності світовим ринкам птахівництва, стверджують аналітики Rabobank. Поточні проблеми з поширенням африканської чуми свиней також спричинять додаткові труднощі для виробників м’яса.

У прогнозі Rabobank на другий квартал 2020 року зазначено, що очікується подальше скорочення обсягів виробництва свинини в Азії, що може призвести до потенційного зростання виробництва птиці як в регіоні, так і всьому світі, якщо, звісно, ланцюг постачань не зазнає негативних наслідків від коронавірусу. Оскільки пандемія спричинить уповільнення глобальної економіки, попит на птицю може зрости через цінову конкурентоспроможність цього виду м’яса.

Нан Дірк Малдер, старший фахівець Rabobank з ринків м’яса, заявив, що найближчим часом очікується збільшення споживання птиці та більш високі продажі продуктів, що не швидко псуються: “Проблеми з наявністю робочої сили та логістикою можуть вплинути на постачання найближчі місяці. Коронавірус також вплине на глобальне постачання продукції для птахівництва (наприклад, кормових добавок та продуктів для здоров’я тварин) через затримки з боку китайських та інших постачальників. Змінюються економічні та ринкові умови, спричинені пандемією коронавірусу, матимуть істотний вплив на глобальну торгівлю, яка стане більш мінливою, зміняться як напрямки, так і джерела експорту, а також ціноутворення. Виробники птиці в кінцевому рахунку повинна виграти від проблем, пов’язаних з коронавірусом, АЧС та пташиним грипом”.

Написать комментарий