Экономикаagro-business.com.ua19 июл.

Темпи продажів ожини пожвавилися через падіння ціни

За кіло ягоди нині просять 30-35 гривень. Ціни на українську ожину перестали знижуватися. Про це зазначають аналітики EastFruit. За їхніми даними, минулого тижня виробники були змушені продавати ягоду дешевше, а нині вартість стабілізувалася.

Ягоду продають по 30-35 гривень за кілограм залежно від якості та калібру. За словами гравців ринку, зниження цін позитивно вплинуло на обсяги продажів – вони помітно зросли. Водночас незважаючи на активний попит і сезонне скорочення пропозиції, фермери не намагаються підвищити ціну. Адже такі коригування, на думку виробників, неодмінно призведуть до зменшення темпів продажів. Крім того, ціну ягоду не поспішають міняти й через погіршення її якості через рясні дощі та підвищену вологість. Тим не менше, низка українських виробників задоволені нинішнім сезоном. За їхніми оцінками, попит на ожину щороку зростає, і в країні навіть склалася певна культура споживання цієї ягоди. Також великий інтерес до ожини проявляють великі роздрібні мережі.

💬 Последние комментарии
СКАЛЬПЫ ФЕРМЕРАМ НЕ СНИМАЮТ?
СКАЛЬПЫ ФЕРМЕРАМ НЕ СНИМАЮТ? УЖЕ ХОРОШО!
ПОЗДНО ПИТЬ БОРЖОМИ !
УЖЕ ПОЗДНО! CNN УЖЕ ОБЪЯВИЛА ХАРЬКОВ РОССИЙСКИМ ГОРОДОМ!
Штурмовик Трампа
Эти пелоси узурпировали власть и ввели цензуру! Нужно срочно штурмовать конгресс!
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ.
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ ПОКАЖЕШЬ МЕДНЫЙ ГРОШ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Гость
США -вот единственный мировой ВРАГ,не дающий спокойно всем жить. Неужели весь мир не может поставить эту зажравшуюся свору на место.
Американская поддержка
Допустим, захват власти осуществляет новое правительство патриотичных гондурасцев, которое начинает активную борьбу с коррупцией. Но это тоже неправильно. Потому что коррупция лежит в самой основе рыночных отношений. А рынок не имеет альтернативы.
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ!
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ В ТРИ КОРОБА НАВРЁШЬ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!