Тільки 3% фінкомпаній розкрили дані про власників
Экономикаfbc.ua19 мая 2021

Тільки 3% фінкомпаній розкрили дані про власників

У Національному банку повідомляють, що лише 3% постачальників фінансових послуг відзвітували про структуру своєї власності за місяць дії такої вимоги.

У Нацбанку попереджають, що в решти – є ще один місяць, до 17 червня поточного року, для подачі інформації про свої структури власності й опублікування їх на власних сайтах. Йдеться про небанківські фінансові установи (крім кредитних спілок), лізингодавців, операторів поштового зв’язку, котрі можуть надавати фінансові послуги, зазначають в НБУ.

Національний банк створив тематичний вебсайт з роз’ясненнями, як саме подавати відомості про структуру власності. Також найближчим часом регулятор має намір провести онлайн-захід, присвячений найпоширенішим помилкам, які виявляють в документах щодо структури власності постачальників фінпослуг.

Нагадаємо, Національний банк має намір розробити систему гарантування вкладів клієнтів небанківських установ, які вважаються незахищеними. За інформацією пресцентру НБУ, було погоджено концепцію створення системи гарантування вкладів на базі чинного Фонду гарантування вкладів.

Також ми писали, що у Національному банку заявили про пошук варіантів використання цифрової гривні для її запуску. За словами глави НБУ Кирила Шевченка, йдеться про такі способи застосування, де е-гривня була б найбільш корисною для громадян, учасників ринку і держави.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.