Торгівля між Україною та ЄС різко скоротилася
Экономикаfbc.ua22 ноября 2020

Торгівля між Україною та ЄС різко скоротилася

За минулі місяці 2020 року Україна скоротила експорт товарів до країн Європейського Союзу. Імпорт з ЄС теж зменшився, але він все ще переважає над експортом.

Про це 21 листопада представлені дані на порталі Держстату (Державної служби статистики).

За даними статистиків, наша країна в 2020 році поставила в країни Євросоюзу товарів на 13,06 мільярдів доларів США. Цей показник менше торішнього на 16,3 відсотка.

У той же час з європейських країн в Україну прийшло товарів на суму 16,43 мільярда доларів. Це також менше, ніж в минулому році, але лише на 10 з половиною відсотків.

Таким чином, за даними статистичних аналітиків, наша країна купує у Європи на 3,37 мільярда доларів більше, ніж продає.

У Європи ми в основному купуємо машини, обладнання, механізми, транспорт і продукти, продаємо ж в основному продукти, сировину і домашню худобу.

Нагадаємо, влітку прозвучала думка про те, що торгівля між Україною та Європейським союзом може зупинитися, якщо Кабінет міністрів України підтримає ініціативу Міністерства охорони здоров’я про передачу йому функцій Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС).

1 комментарий

Написать комментарий
  • ХА
    10 дней назад
    Введите квоты на поставку из Евросоюза. Баш на баш. Если импорт превышает экспорт блокируйте поставки. Пусть работаю и идут на уступки.
    Ответить