Торговельні мережі оскаржать звинувачення АМКУ
Экономикаnews.finance.ua17 мая 2015

Торговельні мережі оскаржать звинувачення АМКУ

Великі ритейлери вважають звинувачення в картельній змові таким, що не відповідає дійсності і погіршує інвестиційну привабливість України. Тому мають намір судитися.

«Представники провідних міжнародних та українських компаній вважають, що рішення АМКУ про картельну змову не має належного обґрунтування – проведення розслідування відбувалося за участю вузькоспеціалізованих співробітниківАМКУ, а проблематика вивчалася вибірково, без урахування індивідуальних особливостей товарів і ринку», – йдеться в повідомленні Комітету Асоціації з роздрібної торгівлі Європейської Бізнес Асоціації, в якому представлені такі компанії, як ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет», ПІІ «Білла-Україна», ТОВ«Метро Кеш енд Кері Україна», ТОВ «Новус Україна», ТОВ «Фоззі-Фуд».

«Представники провідних міжнародних та українських компаній вважають рішення АМКУ про «картельну змову» таким, що не відповідає дійсності і що погіршує і так близьку до нуля інвестиційну привабливість країни на тлі непростої економічної ситуації», – наголошується в заяві Комітету Асоціації з роздрібної торгівлі. Там відзначили, що влада мала надавати підтримку українському бізнесу, який вкладає кошти в розвиток держави: «Український бізнес продовжує інвестувати в розвиток нашої країни, будуючи нові магазини, сплачуючи податки, забезпечуючи нові робочі місця та впроваджуючи кращі світові практики ведення бізнесу, що повинно тільки вітатися всіма органами влади, а не обмежуватися значними штрафами і безпідставними звинуваченнями». У Комітеті нагадали, що нещодавно Президент і Прем’єр-міністр України, а також урядові чиновники публічно заявили про заснування структурної реформи антимонопольного законодавства і повну заміну керівного складу АМКУ. Тепер у Верховній Раді України обговорюється призначення нового голови АМКУ. Учасники торгового ринку вважають, що економіки в рішенні АМКУ менше, ніж політики: розслідування «картельної змови» почав в 2012 році тодішній перший заступник голови АМКУРафаель Кузьмін. Нинішнє керівництво АМКУ, на думку ритейлерів, використовує гучну справу в іміджевих цілях: «пан Бараш став форсувати події після того, як стало зрозуміло, що його кандидатура не потрапляє в новий керівний склад АМКУ». Нагадаємо, 13 травня в.о. голови АМКУ Микола Бараш звинуватив найбільші торговельні мережі України в картельній змові. «У ході розслідування було встановлено факт існування між мережами інформаційного обміну, який перетворився на механізм координації конкурентної поведінки», – заявив Бараш. На мережі було накладено штраф у сукупному розмірі 203,616 млн грн. «Такий штраф є суттєвим, але не убивчим», – вважає Бараш. «Бюджет від цього отримає на сьогодні 0,04% суми податку з прибутку. Говорити про те, що щось втрачається, не можна. Ми сподіваємося, що будуть запущені механізми конкуренції», – підкреслив керівник АМКУ.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, АМЕРИКАНСКИЕ СМИ признали превосходство России... в очередной раз
777
Народу нужны честные и порядочные профессионалы,а не собачьи парикмахеры во главе с игроками на рояле со спущенными штанами
е
статьи прочитал, а мозги увы не включил... и раз такой патриот, то напиши сейчас тоже самое на мове... не сможешь ведь...
вот так
Вот как значит! А я уже десятка два статей прочитал о том почему КРЫСчанам ЛУЧШЕ что хохлы канал перекрыли! И вода там радиоактивная и со всех заводов сбросы и канализация, и все эти нечистоты хохлы специально КРЫСчанам сливали по каналу! А сейчас красота, нет воды - нет проблем! Вопрос с водой закрыт!
анархист
ну и кому твой высер нужен
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро Кількість грошей на вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я нефролог у клініці УМАР. Наша клініка є Спеціалізується на хірургії нирок, і ми також лікуємо Купівля та трансплантація нирок при Донор-кореспондент Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього Не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp: +60 16-334 2558 уважно Д-Р УМАР.
ЖидПархато-Пейсатый
От мёртвого осла длинные уши мовнодефектифные... .