Экономикаfbc.ua19 окт.

«Центренерго» зібрало 1,5 млрд гривень для закупівлі вугілля

nk_hauz/CJMg5tO7g.jpeg

ПАТ «Центренерго» має більше 1,5 мільярда гривень для закупівлі вугілля. Такі дані озвучив радник прем’єра Юрій Бойко.

Він зазначив, що загалом цих коштів має вистачити на здійснення ефективної купівлі палива.

Гроші вдалося накопичити за рахунок переуступки НАЕК «Енергоатом» і ПрАТ «Укргідроенерго» черги за платежем з балансуючого ринку, а також оплати «Нафтогазом» електроенергії на перший квартал наступного року наперед.

Бойко розповів з приводу першочергового платежу з балансуючого ринку за рахунок «Енергоатому» і «Укргідроенерго» – компанія одержала приблизно 440 мільйонів гривень і в жовтні планує перерахувати ще 250 мільйонів.

«У наступних розрахункових періодах кошти, призначені для «Центренерго», будуть спрямовані «Енергоатому» та «Укргідроенерго», – зазначив він.

Таку ініціативу висловив міністр енергетики на нараді з приводу стабілізації економічного стану ПАТ «Центренерго», нагадав він. Водночас, в «Енергоатомі» заявили, що фінансове становище компанії дозволяє почекати платіж з балансуючого ринку. Адже прибуток «Енергоатому» з початку року становитиме 2,2 мільярда гривень.

Нагадаємо, що у Міністерстві енергетики повідомили, що поки що на складах немає достатньої кількості вугілля, щоб можна було пройти безперебійно опалювальний сезон.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...