Цибуля продовжує дешевшати
Экономикаagrotimes.ua24 июля 2020

Цибуля продовжує дешевшати

Українські фермери вже продають цибулю практично удвічі дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому збільшується кількість тих, хто почав збирання цієї продукції.

На тлі ситуації, що склалася фермери були змушені знижувати ціну на цибулю. Так, на даний момент основні продажі ріпчастої цибулі ведуться за ціною 2-4 грн / кг ($0,07-0,14 / кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Знижувальний ціновий тренд в даному сегменті ключові гравці ринку пов’язують із загальним збільшенням пропозиції ярої цибулі на ринку. Зараз збиральні роботи ведуться досить активно на більшій території країни. Фермери змушені реалізувати цибулю тільки на внутрішньому ринку, в той час як експортні поставки нині практично не відбуваються.

Варто відзначити, що в кінці липня 2019 року цибулю українські фермери пропонували до продажу в середньому в 2,2 рази дорожче, ніж сьогодні. При цьому гравці ринку не виключають подальшого здешевлення ріпчастої цибулі, оскільки пропозиція цієї продукції продовжує зростати, тоді як попит залишається на досить низькому рівні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Туда и идём,за справедливостью и боХатством,а ты остаёшься на запасном пути,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Ой свистит козлоослик той трансвестит , Роджер ты что ?я дивчина , маладая и красивая Леночка,как же я могу мужским именем зваться?может ты себя тайно Леночкой называешь,ха.кто тебя знает,
Елена
Много всего написано, пропагандисты работают по обе стороны баррикады и кто-то больше брешет, кто-то меньше,но брешут все,работа такая,как и политика и политики.роджер вон в жизни правды не говорил,даже вон флаг свой прячет под прокси, дурачок несчастный,как будто неизвестно какой у него флаг,ха, дурень шифруется,Штирлиц.ха.
Елена
Израиль страна где хорошо знают про Украину и украинцев, поэтому всё с Израилем у Украины будет хорошо,не беспокойся.
Елена
Всё возможно, исключить полностью такое нельзя.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Похож , чертовски похож ,но не факт.хотя....
Гость
Дибил