Экономикаua.news12 сент.

Цифровізація держпослуг допоможе економити понад 840 млн грн на рік

nk_hauz/-mgyf_sueku1usikrnzz.jpg

Впровадження електронних державних послуг в Україні може допомогти економити більше 800 мільйонів гривень на рік. Брифінг з першим звітом по роботі 17 сервісів проведуть в понеділок.

14 вересня в 10:30 відбудеться онлайн-Брифінг щодо звіту «Антикорупційний і економічний потенціал е-послуг», де експерти дадуть комплексну оцінку впровадження електронних державних послуг, повідомляє Міністерство цифровий трансформації України.

Експерти розкажуть, скільки коштів держава вже змогла заощадити, завдяки тому, що громадянам більше не потрібно відвідувати держустанови, а послуги надаються без залучення посередників і чиновників.

Окремо в міністерстві відзначили, що впровадження цифрових послуг дозволить знизити рівень корупції в країні. В рамках дослідження була проведена оцінка е-послуг в семи сферах: послуги Мін’юсту, МВС, ДСНС, розширення ліцензії на послуги з автоперевезень пасажирів і вантажів, повідомлення про зміну даних перевізника, отримання та анулювання дозволу на спеціальне водокористування та повідомлення про початок виконання підготовчих і будівельних робіт, готовності об’єкта до експлуатації.

В рамках брифінгу будуть виступати Олексій Віскуб, перший заступник Міністра цифровий трансформації, Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа, і Олексій Дорогань, виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO.

Кабмін раніше розробив законопроект, який дозволить українським громадянам літати в межах країни, пред’являючи цифровий або закордонний цифровий паспорт.

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/