Экономикаmind.ua29 июн.

Ціна на нафту WTI підскочила на 11% з початку червня

Зростання ціни на нафту марки WTI може стати найістотнішим з січня на тлі ескалації напруженості на Близькому Сході і падіння запасів палива в США. Серпневі ф'ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures зранку 28 червня подешевшали на $ 0,28 (0,42%) – до $ 66,27 за барель. На торгах 27 червня їх ціна підвищилася на $ 0,06 (0,09%) і становила на закриття $ 66,55 за барель. Вартість ф'ючерсу на WTI на серпень на електронній сесії на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $ 0,27 (0,45%) – до $ 59,16 за барель. На попередніх торгах WTI подорожчала на $ 0,05 (0,08%), до $ 59,43 за барель.

З початку червня Brent виросла в ціні майже на 3%, тоді як ціна WTI підскочила на 11%. На цьому тижні головним позитивним фактором для нафтового ринку став звіт Міненерго США, що вказав на падіння запасів нафти в країні минулого тижня на 12,79 млн барелів. Скорочення нафтових резервів стало рекордним з вересня 2016 року. Крім того, видобуток нафти в Штатах минулого тижня знизилася на 100 000 барелів на добу, до 12,1 млн б/д. В цілому в останні тижні на зростання цін вплинуло загострення конфлікту між США і Іраном після атаки на нафтотанкери в Ормузькій протоці. Американська влада звинуватила в організації атак Іран, хоча доказів Пентагон надати не зміг. Після цього іранські військові збили американський безпілотник, який, за версією Пентагону, знаходився на нейтральній території, тоді як Тегеран стверджує, що він порушив повітряний простір Ірану. Нагадаємо: 26 червня ціна на нафту Brent перевищила $66 за барель. Вартість нафти підвищилася на фоні інформації про зміну запасів палива в США на минулому тижні. Серпневі ф'ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures станом на 19:28 подорожчали до $66,44 за барель.

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/