Экономикаbusiness.vn.ua9 нояб.

Ціна цукру на Вінниччині стрімко зросла

nk_hauz/-mlcc2h4ijdiquao6f8a.jpg

На ринку «Урожай» за тиждень кілька разів змінювалася ціна на цукор. Кілограм солодкого продукту подорожчав на 5 гривень і зараз вже коштує 20 гривень.

За інформацією з офіційних джерел, цьогоріч цукру вінницькі заводи вироблять набагато менше, ніж торік. Буряки вже зібрали на половині посіяних площ, з них виробили 90 тисяч тонн солодких кристалів. В 2019 році виробництво цукру склало 331 тисячу тонн.

На протязі чотирьох останніх років ціна на цукор залишалася стабільною.  У листопаді 2019 року цукор коштував 15 гривень за кілограм, яка зберігалася до вересня цього року.

За оцінками експертів ціни на цукор будуть змінюватися у бік збільшення надалі. Найбільше подорожчання слід очікувати наприкінці весни на початку літа наступного року.

Але експерти констатують зменшення споживання цукру, В порівнянні з 2000 роком споживання цукру на одну людину зменшилося з 36.8 кілограма до до 28,5 кг. 

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи