Ціни на молоко почали рух вгору - АВМ
Экономикаmind.ua02 июля 2020

Ціни на молоко почали рух вгору - АВМ

Ціни на молоко почали зростати. Про це повідомляється на сайті Асоціації виробників молока у середу.

«Ціни на молоко-сировину почали зростати. Як і передбачалося, це стосувалося ціни вищого та першого ґатунків, які зазнали найбільшого падіння… початок висхідного цінового тренду», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, подорожчання відбувається ще не по всій країні: найактивніше ― у західних областях.

«Зростання складає в межах 10-20 коп. Характер росту цін у поточному році залишається важкопрогнозованим через непрогнозованість відновлення як світового, так і внутрішнього попиту. Втім, сезонний ріст цін, як і в попередні роки буде мати місце, адже дефіцит сировини, який спостерігався у минулому році, не просто нікуди не подівся, а й продовжує зростати», – підкреслюється у повідомленні.

У повідомленні вказується, що за 5 місяців в Україні вироблено на 3,6% менше молока, ніж у минулому році.

Як повідомлялося, українці у 2019 році скоротили споживання молока та молочних продуктів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Да России глубоко плевать, кто будет главпиндосом.
7
Свободен дедушка Трамп .
7
Ыыыыыыыыыыыы ! просто западная . Какая нах Украина обмороки .
пидарасы что с них взять
У кацапов все как всегда, извечная темя про гомиков, как горорится у кого чего болит, тот о том и говорит.
Давай еще
На эту помойку как не зайдешь, все одно и тоже, все тот же спектакль одного актера! Ну что, прыщавая школота, не надоело еще по клавишам стучать изображая толпу? Наверное хорошо платят за этот бред, да еще и карантин в школе...
е
до прихода твоих любимых властителей все и было нормально, постепенно поднимался уровень жизни, так нет же.. захотелось кружевных труселей и печенек, но сразу.. а как результат в стране разруха, война, население без образования и медицины...все в жопе кроме некоторых скакунов с майдана и таких как ты, вылизывающих им жопу...
е
уважаемый Ро! просто в именно сейчас своим утверждением и его последующим подтверждением Елена признал себя дураком..Сам.. без всякого принуждения..