Ціни на молоко-сировину незмінні шостий місяць
Экономикаagrotimes.ua12 июня 2021

Ціни на молоко-сировину незмінні шостий місяць

Уже шостий місяць поспіль ціни на сире молоко залишаються стабільними, що є доконаним безпрецедентним фактом у молочній галузі.

Про це повідомляє головний аналітик Асоціації виробників молока Володимир Андрієць.

«Наразі часовий проміжок, коли в попередні роки спостерігалося сезонне зниження цін, уже минув.Ціни залишилися стабільними, і головне питання найближчого майбутнього – чи зросте ціна в період традиційного сезонного висхідного тренду? – зазначив він. – Питання складне, якщо брати до уваги вже не тільки вартість кормового столу, а й внутрішній дефіцит сировини, низьку рентабельність галузі переробки та імпорт молочної продукції, що зростає. Баланс у такій ситуації, безумовно, визначить оперативна ринкова ситуація, яка буде акцентована на боці переробників у вигляді конкурентної боротьби за дефіцитну сировину».

Зараз у ситуації, що склалася, середні ціни без ПДВ на молоко-сировину залишаються на попередніх рівнях: екстраґатунок – 10,21 грн/кг; вищий – 9,81 грн/кг; перший – 9,26 грн/кг. Середньозважена ціна трьох ґатунків – 9,76 грн/кг.

У регіональному розрізі середньоринкові ціни на середні та великі партії молока екстраґатунку коливалися в таких діапазонах: північ, південь і центр – 9,8-10,5 грн/кг; схід – 9,75-10,5 грн./кг; захід – 9,7-10,45 грн/кг.

Як повідомлялося, Тернопільщина найактивніше нарощує виробництво молока.

Нагадаємо, в травні УМІ знизився на 6,6%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Зато Украина ни одного не произвела ... ТЫ ХОТЬ РАЗНИЦУ ПОНИМАЕШЬ, ИЛИ НЕТ?если Россия хоть что-то ,но производит, даже корабль сейчас военный спустила на воду- то Украина совсем ю ничего не производит, а потребляет старье, которое уже не нужно в Штатах.
Газированный хасид
А у жидов обычно все не как у людей. Поэтому есть хороший шанс на благоприятный прогноз для Израиля.
Елена
Нет
Газированный хасид
Тут есть два варианта. Либо, как все, пускают свою страну под откос. Либо начинают строительство храма.
Е
А Украина не мнит из себя сверхдержаву,не претендует а сильно большое влияние в мире,вот так
Елена
Да что такое говоришь,то у нищебродов нет,а у нормальных украинцев всё есть,а ты что нищеброд?говоря терминологией Роджера,не не ешь такое?у Роджера попроси, только он х..й даст,не такой он человек,давать что-то кому-то.
гость
отличный разбор, обеими руками За такой подход к исторической литературе - больше жизни, больше сродства с историческими персонажами, круче условностей только политические хотелки из тех времён.