Ціни на нафту почали падати
Экономикаbusinessua.com25 апреля 2021

Ціни на нафту почали падати

Ринок чорного золота просів після помітного зростання. Побоювання інвесторів щодо попиту на нафту підвищилися.

Світові ціни на нафту знижуються після злету до рекордів за місяць. Ринок підкосили дані про несподіване зростання запасів чорного золота в США. Крім того, зростають побоювання інвесторів на тлі зростання захворюваності на COVID-19 в Азії і бажання США подавати антимонопольні позови проти країн ОПЕК. Ціна Brent вже опустилася нижче 65 доларів, а WTI – до 60 доларів. Це мінімум з початку квітня.

Вартість червневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 11:08 за київським часом склала 64,77 долара за барель. Це на 0,55 долара (0,84%) нижче від ціни на закриття попередньої сесії.

Ціна червневих ф'ючерсів на нафту WTI на червень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на цей час становила 60,8 долара за барель, на 0,55 долара (0,9%) нижче рівня на закриття попередньої сесії.

Комерційні запаси нафти в США минулого тижня збільшилися на 594 тис. барелів. Це стало сюрпризом:

експерти, опитані агентством Bloomberg, очікували зниження запасів на 3,55 млн барелів; аналітики, опитані S&P Global Platts, в середньому прогнозували зниження на 4,4 млн барелів.

А зростання захворюваності на COVID-19 в азіатських країнах (зокрема в Індії та Японії) ставить під сумнів перспективи відновлення глобального попиту на нафту.

"На енергетичному ринку зараз багато рушійних сил, включаючи зростаючу стурбованість стосовно поширення COVID-19 у світі, яке підриває відновлення споживчого попиту", – цитує Інтерфакс редактора Sevens Report Research Тайлера Річі.

Також у центрі уваги учасників ринку перспективи прийняття в США законопроєкту NOPEC, відповідно до якого міністерство юстиції США зможе подавати антимонопольні позови проти країн ОПЕК.

Нагадаємо, раніше в ОПЕК+ домовилися про обсяги видобутку нафти у квітні. Рівень скорочення видобутку збережеться для всіх країн альянсу, крім Казахстану і Росії. Раніше це призвело до зростання цін на нафту до максимумів з січня 2020 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ещё раз,где он воевал,а не то что он с Харьковщины.,ведь в партизаны идут прежде всего местные,ибо тогда их поддержвает и сочувствует население.
Кот
Нет больше страны...Есть недострана,которая, если и развалится,то жалости не вызовет!!!
Весёлый Роджер
«Елена - 27 февраля 2020 - Луна- Не по методике ине за деньги я тут,а просто так, скучно,развлекаюсь так, впрочем как и вы,ха.» ------------------ «Сашко Гарматный -27 февраля 2020 – Елена … Постоянство и время суток твоих развлечений может говорить лишь об одном-это развлечения, за которые хорошо платят. А манера и направленность этих развлечений говорит о, хоть очень слабой, но все же подготовке. Отсюда простой вывод-ты провокатор .Это мерзко.»
Весёлый Роджер
«Сашко Гарматный- 27 февраля 2020- Не странно ли это Елена-чуть более-менее принципиальный вопрос ,поставленный просто и лаконично, на который ответить просто ты молчишь, как бы и не спрашивали вовсе.? У меня одного складывается мнение что в конспектах-методичках у тебя ответов на подобные вопросы не запланированы? Сашко Гарматный … Думаю что .в методичках этого нет ...Вот потому, и странные ответы на такие легкие вопросы...»
Весёлый Роджер
«Ил-2 -14 сентября 2018 - Объяснять пропагандону Елено, все равно, что учить полено. Ему НЕ НУЖНЫ АРГУМЕНТЫ, у него другая задача. Вот он опять не высказывается по теме статьи, а рассказывает как в России хреново и будет ещё хуже, у него задача не раскрывать тему , а наоборот УВЕСТИ обсуждение в ДРУГУЮ сторону. Он, сцуко, свидомо отрабатывает поставленную перед ним задачу.»
Весёлый Роджер
Привет "е"! С Великим Праздником тебя!
Игбун Хохлов
Ковпак из Котельвы. Это почти на границе с Россией. Русская земля, переданная Лениным хохлостану.