Ціни на живець свиней стабільні
Экономикаagrotimes.ua25 апреля 2020

Ціни на живець свиней стабільні

У третій декаді квітня закупівельні ціни на свиней забійних кондицій дещо укріпилися – середньоринкова позначка залишилася на рівні попереднього тижня.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

На передостанніх торгах квітня котирування живця свиней утрималися в межах діапазону: минулого тижня: більшість товарних партій реалізували по 44-46,5 грн/кг, вищі ціни зустрічалися епізодично. Зміна цін окремих операторів мала різноспрямований характер та не перевищувала 0,5 грн/кг.

Очікування операторів щодо подальшої цінової динаміки неоднорідні. Так, переробники наполягають на падінні цін, аргументуючи його зменшенням продажів після Великодня та послабленням платоспроможності населення через продовження карантину.

Виробники свинини, навпаки, не бачать передумов для низхідного руху, особливо враховуючи те, що ціна на свинину живою масою третій тиждень поспіль нижча, ніж у відповідний період минулого року.

Крім цього, напередодні чергових тривалих вихідних очікують пожвавлення реалізації. Отже, на думку постачальників живця, діапазон цін залишиться на досягнутому рівні, а зміна цін окремими операторами буде незначною.

Як повідомлялося, в І кварталі Україна купувала втричі менше імпортної свинини.

2 комментария

Написать комментарий
 • Елена
  26 апреля 2020
  А Роджер там последние копыта догрызает,ха.Козлоослик ты на фотографии сверху,ха.
  Ответить
 • Илья
  26 апреля 2020
  Дамы и господа! Нацисткая прокладка Елена вам опять врёт. Откуда она знает что уважаемый ВР на фотографии именно сверху. Мне вот лично на фотографии что ВВЕРХУ его совсем не видно. Вывод -нацистка опять врёт как украинская 🐷
  Ответить
💬 Последние комментарии
вот так
Находятся же еще дебилы, восхищающиеся обрезком червонцем. Такую мразь еще поискать нужно.
Елена
Ваши денежки ушли в страну дураков и потерянных чемоданов . Сала Украине!
гость
В энциклопедическом словаре Брокгауза-Ефрона (издано в Петербурге в 1890-1907 гг) есть статья "Украина", подробно изложено что-кому, на каких территориях, вследствии чего-кого и когда она называлось и самоназывалось украиной, а когда малороссией. Почему для т.н."Украины" 19го вв. актуальнее энц.Брокгауза, а не Британика? - потому как украинские земли не входили в зону ответственности английского колониализма, но входили в немецкие колониальные интересы.
7
вятрович ну падло ты по всем канонам .
7
Смешные где вы были 2013 -14 когда ставили украину раком . Все уплачено все продано , скачем смешные , а в целом это норма жизни , дальше будет хуже .
ъ
так прописано в писюльках госдепа . шрайбыты мувую .
ъ
100 % обмороки авакова .