Экономикаwww.ukrinform.ua11 нояб.

ТСК із захисту інвесторів ініціювала пакет антирейдерського законодавства - депутатка

nk_hauz/-mlo-kblhejrxeegvao1.jpg

Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради з питань захисту прав інвесторів під час онлайн презентації за підсумками роботи ініціювала пакет антирейдерського законодавства.

Про це повідомила голова ТСК, заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики Галина Янченко (фракція "Слуга народу") у Фейсбуці.

"600 адвокатів взяли участь в онлайн презентації роботи нашої ТСК по захисту інвесторів. Спецкомісія вже ініціювала пакет антирейдерського законодавства. Якщо представники адвокатської спільноти мають ідеї для законотворчості, які зможуть поліпшити інвестиційний клімат та полегшити ведення бізнесу – ми завжди відкриті до такої співпрації", - зауважила депутатка.

Як повідомлялось, Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів - колегіальний орган, створений у ВРУ, з метою максимального сприяння процесу залучення інвестицій в Україну, як внутрішніх, так і зовнішніх, розробки змін до законодавства, які створили би такі умови роботи, які були б цікаві бізнесу т а потенційним інвесторам. На це також направлений, зокрема, і проект Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

ТСК також розглядає скарги бізнесу і працює спільно з урядовою організацію для залучення інвестицій UkraineInvest.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...