Экономикаua.newsAug 7

Цього року українці повернули близько 7 млн за неякісні товари та послуги

nk_hauz/P4MoKhGnR.jpeg

За сім місяців 2021 року у Держспоживслужбу надійшло майже 14 тисяч пропозицій, звернень, скарг і заяв від споживачів.

Громадянам повернуто 6,8 мільйонів гривень за неякісні товари і надані послуги, повідомляє Держспоживслужба.

Зазначається, що 37,3% звернень споживачів стосувалися якості непродовольчих товарів.

Водночас, 46,4% звернень стосувалися якості надаваних послуг (робіт), з них: 20,1% – якості житлово-комунальних послуг, 4,4% – якості продовольчих товарів, 11,5% – придбання товарів через інтернет.

У відомстві зазначають, що українці можуть відновити справедливість там, де вона була порушена.

«Ми, зі свого боку, будемо намагатися зробити так, аби подача звернень була зручною і швидкою. Над цим сьогодні працюють наші ІТ-фахівці », – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Як повідомлялося, Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, запустить новий сервіс для подачі скарг онлайн.

Раніше Головне управління Держпродспоживслужби у Харківській області оштрафувало «Нову Пошту» на 325 млн грн. У відомстві зазначили, що отримують скарги від громадян на неякісне обслуговування та порушення їхніх прав у відділеннях оператора доставки.

Втім, уже на наступного дня стало відомо, що накладений на «Нову пошту» штраф у понад 325 мільйонів гривень буде скасовано.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повели себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Макс
Однако представители трудящихся масс плохо стали вести себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Гость
Контролеры и совсем не исчезли, у них портативные валидаторы и квитанционная книжка для штрафов. Если не знаете, зачем пишите?
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повили себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.
Гость
Сколько можно тут мусорить, убогий
Гость
И если поживём... и как-то так.
антиПетя
Петруха сам себе пишет... Иди уже куда-то туда...