Тверда позиція МВФ змінила ставлення української влади до ПриватБанку — експосол
Экономикаwww.ukrinform.ua12 ноября 2019

Тверда позиція МВФ змінила ставлення української влади до ПриватБанку — експосол

Тверда позиція Міжнародного валютного фонду змусила українську владу сформувати категоричніше ставлення до ПриватБанку.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів колишній посол Канади в Україні Роман Ващук. “У дуже фундаментальних питаннях на офіційний Київ впливають умови МВФ. На мою думку, загострення риторики щодо колишніх власників ПриватБанку великою мірою зумовлено тим, що без категоричнішого ставлення програми МВФ може й не бути”, - сказав Ващук. Він пояснив, що “йдеться про 5,5 млрд доларів українських платників податків, які пішли на закриття діри, утвореної ПриватБанком”. “Звісно, акціонери МВФ, у тому числі Канада, сказали: чому ми маємо позичати Україні гроші, якщо держава сама не хоче відібрати те, що було у неї вкрадено?”, - наголосив колишній посол. Роман Ващук працював послом Канади в Україні з 2014-ого до жовтня 2019 року. Найближчим часом йому на заміну до Києва прибуде Лариса Ґаладза. Як повідомляв Укрінформ, у жовтні під час зустрічі з послами країн «Великої сімки» представники Офісу Президента заявили, що підстав для повернення ПриватБанку колишнім акціонерам немає.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, АМЕРИКАНСКИЕ СМИ признали превосходство России... в очередной раз
777
Народу нужны честные и порядочные профессионалы,а не собачьи парикмахеры во главе с игроками на рояле со спущенными штанами
е
статьи прочитал, а мозги увы не включил... и раз такой патриот, то напиши сейчас тоже самое на мове... не сможешь ведь...
вот так
Вот как значит! А я уже десятка два статей прочитал о том почему КРЫСчанам ЛУЧШЕ что хохлы канал перекрыли! И вода там радиоактивная и со всех заводов сбросы и канализация, и все эти нечистоты хохлы специально КРЫСчанам сливали по каналу! А сейчас красота, нет воды - нет проблем! Вопрос с водой закрыт!
анархист
ну и кому твой высер нужен
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро Кількість грошей на вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я нефролог у клініці УМАР. Наша клініка є Спеціалізується на хірургії нирок, і ми також лікуємо Купівля та трансплантація нирок при Донор-кореспондент Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього Не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp: +60 16-334 2558 уважно Д-Р УМАР.
ЖидПархато-Пейсатый
От мёртвого осла длинные уши мовнодефектифные... .