Экономикаwww.epravda.com.uaJun 25

У 2020 році падіння ВВП України може становити 5,3% — прогноз КШЕ

nk_hauz/-mabl_xgxipm9edffqdp.jpg

Падіння ВВП України у 2020 році може скласти 5,3%, інфляція - пришвидшитись до 5,5-5,7%, а курс гривні до долара становитиме 27,9 - 28,1.

Про це йдеться у консенсус-прогнозі Київської школи економіки.

"Споживча інфляція продовжила уповільнюватися і у травні оновила свій мінімум з 2013 року - 1,7% р/р. Надалі очікуються відновлення попиту та ціна на енергоносії та певне послаблення обмінного курсу гривні до кінця року - ці фактори обумовлюють прискорення інфляції до 5,5 - 5,7% до кінця року", - йдеться у прогнозі.

"Низька інфляція дала змогу НБУ знизити облікову ставку до найнижчого в історії рівня - 6%. 

Це стало сюрпризом для більшості прогнозистів, які у середньому передбачали ставку на кінець цього року близько 6,5% і її маржинальне зниження наступного року", - додали в КШЕ.

Кабмін прогнозує, що у зв'язку із негативним впливом пандемії коронавірусу ВВП України у 2020 році може впастина 4-8% порівняно з 2019 роком.

Мінекономіки очікує відновлення росту економіки України у жовтні - грудні 2020 року.

Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз падіння ВВП України в 2020 році до 8,2%.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?
Авторские статьи