Экономикаlenta.ua10 июл.

У 2021 РОЦІ ПО ДНІПРУ ВАНТАЖНІ СУДНА СТАЛИ ХОДИТИ В ДВА РАЗИ ЧАСТІШЕ

nk_hauz/-mebuxk4l7smvsjrjput.jpg

Обсяг перевезених вантажів теж збільшився.

За даними річкової інформаційної служби України за шість місяців 2021 року по головній річці України Дніпру перевезли 5,46 тонн вантажів, що на 63,9% більше, ніж за перше півріччя 2020 року, повідомляє Адміністрація морських портів України.

За січень-червень 2021 року здійснено 6433 рейса по Дніпру, це на 95% більше, ніж у 2020 році, коли за цей же період було здійснено 3299 рейсів.

Відомо, що основні вантажі по Дніпру - будівельні вантажі, обсяги транспортування яких в 2021 році зросли на 133,5% і досягли 3,71 млн. Тонн.

На другому і третьому місцях за популярністю - зернові вантажі і металопродукція. Обсяги транспортування цих типів вантажів незначно скоротилися.

Раніше на Дніпрі проводилися днопоглиблювальні роботи, що дозволило перевозити великі обсяги вантажу на одному теплоході за один рейс.

Нагадаємо, на початку липня відзначався Всесвітній день Дніпра.

💬 Последние комментарии
Мойша Рейтингблуд
Взять любого БОМЖА с улицы, грязного и вонючего, и если 5 лет рекламировать его по всем телеканалам - получится популярная личность и кандидат в президенты! Что, не так?! ПУСТОЕ МЕСТО может стать президентом в существующей системе! Просто рамка под фотопортрет! Когда вам уже всем станет тошно от этого всеобщего лицемерия и вы перестанете им заниматься! Когда одного кандидата ГОДАМИ ПИАРЯТ, а второго вообще не показывают - КТО ВЫИГРАЕТ?! Разве не очевидно, что никаких равных условий НЕТ! Какие выборы?! Фарс и развод. Не надоело?!
Анти
У вас уже воронок под подъезд приехал,бибикает?
е
Елена, тебя уже оттеребунькали под мостом морячки?)))
Лилипутин
Полное погружение кароч
е
Я тебе, дуре уже писал, что и за стеб отвечать надо! Надо, ссыкло!
е
Это что за набор слов? Так где ты было когда он был в Афгане? Че молчишь?))
Еврика
Слабо? Если слабо, то и сидеть на жопе нужно ровно.