Экономикаagrotimes.uaOct 1

У банків є достатня ліквідність на кредитування аграріїв

nk_hauz/2jmD8jN7g.jpeg

В банківській системі України є достатньо коштів, які б фінансові установи могли спрямувати на кредитування сільгосптоваровиробників.

Про це у ході панельної дискусії «Доступ до фінансування АПК» в рамках перша Всеукраїнська конференція по доступу до фінансів малого та середнього бізнесу – Access2Finance повідомив директор фінансово-економічного департаменту Міністерство аграрної політики та продовольства України Баграт Ахіджанов.

«На сьогодні в банківській системі є достатня ліквідність – кошти, які б можна було спрямувати на кредитування аграріїв.  Доступне банківське фінансування – це необхідна умова для інтенсивного розвитку аграрної галузі»,– зауважив Баграт Ахіджанов.

Керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт Бонд під час свого виступу зауважив, що Україна робить важливі кроки для збільшення доступу до фінансування для малих та середніх підприємств.

«Нещодавні реформи законодавства відкривають двері до інновацій та зростання. Тепер все залежить від приватного сектора, щоб скористатися цими можливостями», – зазначив він.

Своєю чергою голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній (UAFIC) Ростислав Дюк констатував, що можливостей і грошей для малого й середнього бізнесу є предостатньо.

«Цифрові та фінтех рішення – це найоптимальніший шлях ними скористатись»,– уточнив він.

Нагадаємо, рефінанс у рамках програми «5–7–9%» не є реструктуризацією боргів. Також ми писали, на що чекати аграріям після підняття облікової ставки НБУ.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?
Авторские статьи