Экономикаagrotimes.uaJul 7

У червні умовна прибутковість виробництва молока була найнижчою за п'ять років

nk_hauz/-mdxrtu9ga1ymnp1b0sk.jpg

У червні 2021 року умовна прибутковість виробництва молока в професійних господарствах, або Український молочний індекс (УМІ) була на 18,2% нижчою, ніж за аналогічний період 2020 року, і найнижчою за п’ять років для цього місяця.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак.

Водночас УМІ зріс проти травневого показника, додав експерт.

«У червні ціни на корми врешті подешевшали на 4,7%, – зазначив він. – При цьому молоко в червні не подешевшало, і це позитив. Ціна на сировину була на 21% вищою, ніж у червні 2020 року, і взагалі найвищою, ніж будь-коли».

До того ж ціни лишалися стабільними весь період «великого молока» вперше в історії, зауважив експерт.

nk_hauz/-mdxrw6udxbtfsk7xpnx.jpg

Із негативного Андрій Ярмак зазначив, що І півріччя 2021 року було найгіршим за шість років з точки зору прибутковості і гіршим за минулий рік на 31%. Плюс світовий ринок у червні мав переважно негативні тенденції.

Прогнози на липень він не ризикнув робити у нинішній нестандартній ситуації. Але зауважив, що в цьому місяці зазвичай УМІ потроху зростає, бо молока стає менше, а кормів – більше.

Як повідомлялося, на ринку склалися всі передумови для зростання ціни на молоко-сировину.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?